На правах реклами.

glo призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину.

Власники девайсів для нагрівання тютюну glo можуть взяти участь у бонусній програмі, яка дозволяє накопичувати бонуси за покупку товарів бренду. Перевага в тому, що бонуси можна витратити на придбання продукції, що представлена в розділі "Товари за бонуси".

Бонусна програма називається glo Bonus Club, має кілька рівнів, а стати її учасником може кожен охочий користувач glo.

Як взяти участь у glo Bonus Club

Якщо у вас є пристрій для нагрівання тютюну glo і ви хочете отримувати бонуси glo, вам потрібно:

  • Пройти реєстрацію на офіційному сайті бренду – myglo.com.ua. Ви можете зробити це через електронну адресу.
  • Продовжувати замовляти товари на сайті бренду чи купувати їх у магазинах glo Studio, починаючи зі стіків і закінчуючи захисними чохлами.
  • Запрошувати друзів, які є повнолітніми споживачами тютюну або нікотину, отримуючи по 24 000 бонусів на баланс за кожного, хто придбав glo.

Ви будете отримувати по 4 бали за кожну гривню, витрачену на придбання продукції glo. Тобто, купивши щось за 300 грн., на баланс вашого облікового запису буде зараховано 1200 бонусів.

Для чого потрібні бонуси

Коли ви накопичите бонуси, ви зможете обмінятиїх на доступ до спеціальних пропозицій, які представлені ​​в розділі "Товари за бонуси" – https://myglo.com.ua/collections/glo-bonus-club-products. Це єдиний спосіб витратити бонуси. Зворотня конвертація бонусів на грошові кошти неможлива.

Серед доступних для покупки товарів за бонуси:

  • окремі позиції товарів, представлених на сайті;
  • футболки і бейсболки з символікою бренду;
  • нові девайси в різних кольорах;
  • набори travel-kit для мандрівників та інші аксесуари;
  • звичайні та автомобільні контейнери для утилізації використаних стіків.

Ставши повноцінним учасником програми glo Bonus Club, ви почнете з рівня Basic. Згодом, накопичивши 60 000 і 100 000 бонусів, ви зможете досягти Plus і Ultra рівнів. Кожен з них надасть вам додаткові унікальні можливості і переваги.

Дізнатися подробиці можна на сторінці з описом бонусної програми, а також за контактними телефонами служби підтримки бренду glo. Зверніть особливу увагу на Правила бонусної програми glo Bonus Club, де ви знайдете докладну інформацію щодо зарахування балів, їх використання під час покупки товарів тощо.

*Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання.