Літо - чудова пора, щоб подорожувати та відкривати нові куточки нашої прекрасної планети. Але, щоб відпустка була тільки на користь, варто подбати про надійний захист очей. Для любителів туризму та активного відпочинку ми підготували корисні рекомендації про те, як вибрати сонцезахисні окуляри чоловічі polaroid.

Навіщо потрібні окуляри для туризму?

Сонцезахисні аксесуари зроблять подорож не тільки комфортною, але й безпечною. Правильно підібрані окуляри:

  • захистять від пилу, бруду, піску, дрібних каменів та комах;
  • вбережуть очі від відблисків та ультрафіолетових променів;
  • зроблять бачення контрастним та чітким;
  • стануть гарантом вашого здоров'я під час активного відпочинку.

Окуляри для подорожей: критерії вибору

Зверніть увагу на ступінь захисту від променів ультрафіолету: вона повинна бути не менше 400 UV. Як правило, це значення знаходиться на дужці аксесуара. Лінзи можуть бути будь-якого кольору, проте не радимо вибирати дуже затемнені: в них буде важко бачити ввечері. Зверніть увагу на комфортність посадки: окуляри повинні бути легкими, щільно прилягати до обличчя і не завдавати незручностей.

Щоб аксесуар точно не спадав під час різких рухів, рекомендуємо придивитися до моделей з гумовими захватами. Пам'ятайте, що аксесуари зі скляними лінзами - не самий безпечний варіант. Краще зробіть вибір на користь виробів з полікарбонату. Радимо вибирати окуляри з гумовими або силіконовими носовими упорами. Щоб вберегти очі від відблисків, рекомендуємо придбати окуляри з поляризацією. Вони особливо стануть в нагоді тим, хто планує відпочивати в горах. Гідрофобне покриття лінз подарує додатковий комфорт під час подорожей.

На сьогодні виділяють всього п'ять ступенів (або типів) фільтрів, використовуваних у виробництві класичних сонцезахисних окулярів:

"0" - фактично не дає захисту від сонячних та штучних променів, пропускаючи не менше 80 відсотків світла крізь скло.

"1" або "2" - пропускають від 43 до 80 і від 18 до 43 відсотків світлового випромінювання відповідно.

"3" - окуляри для любителів яскравого, сонячного відпочинку біля моря або морозних сніжних днів, коли сонце, відбиваючись від заметів, сліпить ще більше. Такий тип фільтра не допустить до очей більше 18 відсотків світлових променів.

"4" від 3 до 8 відсотків «світло пропускання» підійдуть тим, хто часто працює з яскравим освітленням (сцена, фотомистецтво).