У порівнянні з іншими видами бізнес-сувенірів, корпоративні подарунки з дерева мають цілу низку важливих переваг. Одним з них є презентабельний зовнішній вигляд виробів - дерев'яні записники, блокноти і декоративні коробки з дерева виглядають дорожче і солідніше аналогів, виготовлених з інших матеріалів. Додаткову цінність таких виробів надає ручна робота і майстрові технології, які в компанії Зробив Тато використовуються при виробництві подарунків з деревного масиву.

Компанія ZrobyvTato створює дерев'яні вироби для корпоративних подарунків, щоб зробити кожен ваш фірмовий сувенір особливим!

Серед інших переваг виробів з дерева в якості корпоративних подарунків:

  • універсальність - функціональні дерев'яні подарунки можна піднести клієнтам і бізнес-партнерам будь-якої статі і віку;
  • здатність дарувати приємні тактильні відчуття, викликати позитивні емоції і вносити в офісну атмосферу свіжі ноти живої природи.

На особливу увагу заслуговують корпоративні подарунки, які за традицією виготовляються не з деревини, а з пластику, картону та інших матеріалів. Красиві дерев'яні календарі, записники та блокноти обов'язково привернуть до себе увагу, здивують одержувачів несподіваними матеріалами і цікавими фактурами.

Як замовити виготовлення корпоративних подарунків з дерева?

Вивчіть каталог компанії Зробив Тато, виберіть вподобані вироби з дерева і зв'яжіться з менеджером по телефону або електронно поштою. Спеціаліст розрахує вартість заказу дерев'яних сувенірів, оформить замовлення, проконтролює своєчасність його виготовлення і доставки.

Серед представлених на сайті товарів ви зможете знайти:

  • недорогі промо-сувеніри, які допоможуть привернути увагу відвідувачів на виставці;
  • цікаві і при цьому корисні презенти для клієнтів, контрагентів і ділових партнерів;
  • новорічні прикраси та іграшки з натуральної деревини, які можна піднести на Новий рік або професійне свято.

Хочете замовити ексклюзивні, що не мають аналогів презенти з дерева? Поділіться з нами своїми оригінальними ідеями. Ми розробимо для вашої компанії індивідуальний проект, виготовимо креативні подарунки і організуємо їх доставку в будь-яку точку України.

Замовляючи повний цикл виготовлення корпоративних сувенірів ви економите час і гроші, а ми зі свого боку повністю контролюємо процес виробництва на всіх етапах, що забезпечує найкращий результат.