Планер - записна книжка, яка допомагає ефективно використовувати час і реалізовувати всі намічені завдання. Такий блокнот має певну структуру і часто використовується діловими і активними людьми. У записнику зручно записувати свої цілі на день, місяць і рік, дати зустрічей, відряджень та інших заходів. У ньому створюють списки щоденних завдань, фіксують свої успіхи і аналізують невдачі.
Придбати планер ручної роботи ви можете на kala.com.ua
Як вести планер?
Щоденник може стати корисним аксесуаром для людини будь-якої професії, для студента, школяра, домогосподарки. Це універсальний і простий спосіб організувати свій час і виконати все задумане. Переваги планера:
- компактність;
- доступність;
- простота;
- відсутність акумулятора.
Нотатник може бути завжди під рукою, для його роботи не потрібно використовувати зарядний пристрій та інші аксесуари. Досить мати ручку і кілька вільних хвилин для здійснення записів. Ви можете вже зараз купити планер і і спробувати вести в ньому свої справи. Щоб не заплутатися в численних списках, блокнот краще відразу структурувати і заповнювати за правилами.
Одну з перших сторінок рекомендується відвести під плани на рік. Тут ви зможете записати завдання, які вимагають тривалої роботи або додаткової підготовки. Наступний етап - плани і завдання на місяць. Якщо ви знаєте, що в цьому місяці запланована зустріч, захід, поїздка, то зможете записати конкретну дату і заздалегідь розподілити свій час.
Більшу частину планера займають плани на кожен день. Ці сторінки кожен може розмежувати таким чином, щоб не плутати роботу, домашні обов'язки, списки покупок і інші завдання. Кожен розворот можна розділити на кілька ділянок, де будуть записані поточні плани по роботі, саморозвитку, дому.
Записи на кожен день
У щоденних завданнях кожен записує ту інформацію, яка має значення в конкретний день і час. Оскільки планери часто датовані, знайти потрібну сторінку не складе труднощів. Дати можна поставити і самостійно, якщо в цьому є необхідність. Сторінка щоденних завдань може містити такі розділи:
- зустрічі;
- покупки;
- домашні справи;
- витрати;
- дозвілля.
Для ділової людини першим пунктом стануть зустрічі і робочі завдання, розписані по часу, для студента - графік занять та іспитів, а для домогосподарки - домашні справи. Незалежно від роду діяльності, кожен може ефективно організувати свій час і встигнути набагато більше, ніж без конкретного плану.