Сходи з дерева на другий поверх в заміському будинку слід сприймати не лише як функціональну деталь будови, але і як частина інтер'єру. При створенні конструкції своїми руками дуже важливо правильно вибрати матеріали і стиль оформлення. Виготовити систему ступенів, що ведуть на другий поверх будинку, допоможуть розроблені професіоналами схеми конструкції.

Замовити виготовлення сходів під ключ ви можете вже зараз на сайті компанії Пан Майстер, пройшовши за посиланням https://panmayster.ua/chodi/!

Вибір правильного матеріалу

Після вибору місця розташування конструкції багато хто задається питанням, який матеріал вибрати. До цього питання потрібно підходити з максимальною відповідальністю. Адже від якості матеріалу залежить надійність, зовнішній вигляд зведених сходів.

Дерев'яні сходи на другий на замовлення - це класичний варіант, оскільки дерев'яні конструкції завжди виглядають акуратно, красиво, вони наповнюють будинок затишком, неймовірним теплом. Можна виділити наступні переваги дубових сходів:

  • екологічність: сходи на другий поверх з натурального дерева абсолютно нешкідливі для оточуючих;
  • доступність: дерево - відносно недорогий і поширений матеріал;
  • універсальність: дерево чудово поєднується практично з будь-якою обробкою;
  • невелика вага: споруджуючи велику конструкцію, можна не турбуватися про значні навантаження на фундамент.

Для виготовлення сходів застосовуються такі види дерева: сосна найпопулярніший і недорогий матеріал, ясен, клен, дуб, модрина, а також бук

До вибору деревини для сходів на другий поверх необхідно ставитися з максимальною відповідальністю. Неправильно підібраний матеріал здатний привести до того, що виріб в кінцевому підсумку прослужить зовсім нетривалий термін.

Переваги сходів із сосни

Величезну популярність має такий матеріал як сосна. Сосна відрізняється невисокою вартістю, а також універсальністю. Якщо говорити про соснові сходи на другий поверх, найчастіше вони відрізняються світлим відтінком, гідним зовнішнім виглядом. Ще один важливий плюс - дивовижний аромат. Примітно, він тримається навіть після кількох місяців експлуатації сходів.

Сосна - дуже легкий матеріал, який не створює значних навантажень на стіни, підлогу. Завдяки особливій структурі сосна просто розпилюється, легко шліфується. Ці властивості дозволяють здійснювати художню обробку по сосні.