Електрошоковий пристрій являється ефективним засобом самооборони, а в сучасних реаліях він буває життєво необхідним. Зручно використовувати електрошокер у невеликих приміщеннях: ліфтах, під'їздах житлових будинків, салонах автомобілів, де неможливе використання інших видів захисту.

Особливості електрошокерів

Ці засоби самооборони ефективні у протистоянні з конкретною особою. Вони не завдають шкоди людям, що перебувають у зоні конфлікту. Електрошоковий пристрій забезпечує миттєвий вплив на злочинця, знерухомлюючи його. При цьому на тілі не залишається жодних серйозних пошкоджень, які судами могли б визнаватися як перевищення необхідної оборони. Розряд високої напруги надійно захищає від неадекватних дій громадян, що перебувають у стані алкогольного сп'яніння.
Електрошокери прості у застосуванні, вони не втрачають функціональність за несприятливих погодних умов, товстий одяг також не являється перешкодою. Використання такої зброї не потребує спеціальної підготовки та дозволу на придбання. Запасу енергії самої простої моделі достатньо для захисту від кількох нападників. Потужні моделі забезпечують до кількох сотень спрацювань до заміни елементів живлення. Іноді для нейтралізації злочинця достатньо простої демонстрації можливостей пристрою. Блакитна блискавка між електродами охолоджує його запал, примушуючи змінити наміри. 

 Застосування електрошокерів

Пристрій являється зброєю ближнього бою. Серед його переваг слід відзначити:
- можливість застосування у замкнутому просторі при великому скупченні народу;
- відсутність незворотних каліцтв;
- наявність психологічного впливу;
- компактність;
- можливість використання для захисту від агресивних собак.
Інтернет-магазин
Wei-Shi.com.ua пропонує великий вибір електрошокерів різних моделей:
- потужні та кишенькові;
- професійні та поліційні;
- ліхтарики-шокери зі змінним акумулятором;
- шокери з автомобільним зарядним пристроєм;
- шокери-паралізатори, -дубинки, -від собак.
Обираючи модель електрошокового пристрою слід звертати увагу на напругу, силу струму, потужність. Максимальна дозволена потужність складає 3 Вт. На вартість електрошокера впливає рівень потужності, матеріал, з якого виготовлено корпус пристрою, наявність додаткових функцій. Консультанти допомагають визначитися з вибором моделі, розповідають про її переваги та недоліки.