Простір власного помешкання завжди хочеться зробити максимально функціональним та зручним. Навіть невелика за площею оселя здатна стати комфортною, якщо правильно зробити зонування та використати кожен квадратний метр з розумом. Особливу увагу при облаштуванні житлового простору варто приділити міжкімнатним дверям https://terminus.ua/catalog/doors/. Саме вони здатні відіграти ключову роль як у стилістичному оформлені приміщення, так і в його ергономіці.

Які переваги міжкімнатних дверей та чи мають недоліки?

Розсувні міжкімнатні двері https://terminus.ua/catalog/doors/filter/type_vidkritya-is-rozsuvni/ - одне із оптимальних рішень для малогабаритних осель.Розсувні міжкімнатні двері (або паралельно-зсувні двері, інша назва - двері на рейковому механізмі)), це двері які складаються з однієї або двох стулок, які при відкриванні поступально рухаються паралельно вертикальної поверхні, на якій вони встановлені. Іншим словами, це двері які від лінії зіткнення стулок розсуваються, переважно, в протилежні сторони.

Популярність розсувних міжкімнатних дверей пов'язана з тим, що такі двері мають низку переваг:

  • перш за все, дозволяють реалізувати нестандартні дизайнерські рішення.

  • мають швидкий монтаж

  • такі конструкції дверей є високо функціональними, дозволяють ефективно розділяти і використовувати міжкімнатні простір приміщення на певні зони

  • безпечні, при користуванні не можливо прищимити пальці

Серед недоліків можна виокремити слабкий захист від сторонніх шумів, що можуть потрапляти до кімнати, де встановлено таку конструкцію.

Типи розсувних систем і кількість полотен

Розсувні міжкімнатні двері класифікуються за типами конструкцій. Розрізняють такі розсувні системи:

  • Двері-купе - бувають одно- і двох стулчасті. Стулки рухаються паралельно поверхні стіни. Причому двері рухається в прямому і зворотному напрямках. Для установки лиштва не потрібна.

  • Касетні двері (двері-пенал). Також бувають одно- і двох стулчасті. Ця система відрізняється тим, що полотно двері «вмонтовано» всередину стіни, в отвір. Стулки висуваються з стіни.

  • Каскадні двері - бувають одно і двох стулчасті. При цьому кожна дверна стулка рухається не назустріч іншій, а в паралельній поверхні. Стулки, рухаючись,збираються то з одного, то з іншого боку отвору.

  • Двері-книжка - встановлюються в отвір будь-якого розміру, без рейок. Стулки при русі збиратися і складаються як книжка. Встановлюються у вузьких отворах, де інші конструкції встановити неможливо.

  • Двері-гармошка - по конструкції нагадують дизайнерське рішення у вигляді спарених декількох дверей-книжок. Кількість стулок не обмежена.

Таким чином можна обрати з широкого асортименту даних полотен найбільш вдалий для вашої оселі варіант. Можна придбати розсувні міжкімнатні двері у Львові, Києві, Полтаві, Одесі, Дніпрі та інших містах України.