Важко уявити собі будинок без вікон. Сьогодні можна вибирати віконні конструкції з різних матеріалів. Дуже популярні - алюмінієві вікна, які все частіше використовуються в громадських будівлях, готелях або сучасних офісних будівлях, де дизайн часто вимагає дуже великого скління, а також в будинках. Вони виглядають сучасно і дуже добре поєднуються зі сміливим дизайном. Якщо ви ще не визначилися з вибором, рекомендуємо скористатися пропозицією компанії виробника ПП «Компанія Алуніт» у Львові, яка пропонує алюмінієві вікна в різноманітності конструкцій з гарантією якості і за самою вигідною ціною.

Особливості та переваги алюмінієвих вікон:

  • Головна перевага алюмінієвих вікон - їх виняткова легкість і довговічність. В результаті рами з цього матеріалу не схильні до такого ж пошкодження, як рами з дерева або ПВХ.
  • Легкість і пластичність при одночасній міцності і корозійної стійкості є найбільш цінними перевагами алюмінію, що робить його дуже цінним матеріалом. Алюміній - дуже міцний матеріал, який може витримувати великі навантаження, не пошкоджуючи раму. Вікна з алюмінію довговічні - практично не вимагають догляду, стійкі до корозії і не змінюють своїх властивостей під впливом тривалої вологості або сонячного випромінювання. Вікна обладають дуже хорошими статичними властивостями, що виражається у високій міцності і стійкості до несприятливих зовнішніх і механічних факторів.
  • Алюмінієві вікна можна купити практично будь-якого кольору з широкого діапазону кольорів. Анодування або порошкове покриття дозволяє отримати практично будь-який відтінок профілів.
  • Поточний догляд за алюмінієвими вікнами практично не вимагає спеціальних хімікатів чи миючих засобів. Доглядають так само, як вікна ПВХ.

Чому варто скористатися пропозицією компанії Алуніт»?

1. Великий і різноманітний вибір пропозиції: алюмінієві вікна, двері, офісні перегородки, алюмінієві фасади, балкони, лоджії та інше.

2. Послуги установки конструкцій швидко і з гарантією якості.

3. Сервісне обслуговування.

4. Вигідна цінова політика з акційними пропозиціями.

5. Безкоштовна консультація фахівців.

Є багато причин, за якими все більше і більше людей вибирають алюмінієві вікна в своїх будинках.  Якщо у вас виникли питання, зв'яжіться з менеджером компанії в будь-який зручний час. Вас чекає кращий сервіс і найвигідніші умови покупки.