Асортимент ігрових пропозицій студії-розробника програмного забезпечення для гральних онлайн клубів Прагматик Плей поповнився ще одним екземпляром. Це однорукий бандит Зе оф Хенд Мідас, який переносить користувачів в світ Стародавньої Греції. Вже тільки заради захоплюючого і цікавого сюжету варто зіграти на цьому ігровому автоматі.

Йосі Бредлі, який обіймає посаду керівника відділу з розвитку бізнесу в Прагматик Плей, зазначає, що саме тематика «Руки Мідаса» його головна особливість. Запускаючи відіслати, гравець може перенестися на батьківщину головного героя - в Грецію. І його основне завдання полягає в тому, щоб допомогти персонажу позбутися від незліченних багатств, тим самим заробляючи реальні грошові призові.

Основні параметри слота

Що стосується технічних характеристик ігрового апарату Зе Хенд оф Мідас, то перш за все слід відзначити високі показники волатильності (дисперсії). Барабани розташовані 5х3. На окрему увагу заслуговує на графічне оформлення однорукого бандита The Hand of Midas. На ігровому екрані можна побачити зображення таємничого давньогрецького храму з традиційними для архітектури тих часів величезними колонами. Також варто згадати і музичний супровід, яке створює особливу атмосферу давно зниклої цивілізації під час ігрового процесу. Можна сказати, що воно ідеально підходить під тематику відіслати.

Символи, фріспіни і інші бонуси

У однорукого бандита "Рука Мідаса» детально опрацьовані всі складові, в тому числі і символіка. Найціннішим зображенням, за допомогою якого створюють виграшні комбінації, є безпосередньо головний герой - тобто король Мідас. Якщо він випадає користувачеві, то ставка останнього збільшується (від двох до двадцяти разів).

Також тут присутній режим фріспінов (або так званих безкоштовних обертань). Для цього гемблер необхідно одночасно зібрати на барабанах від трьох і вище знаків розкиду (ще з називають Скаттер). Крім усього іншого, є можливість заробляти і додаткові бонусні обертання, що вкотре демонструє щедрість Мідаса.

Зе Хенд оф Мідас входить в лінійку нових слот-машин, розроблених студією-виробником Прагматик Плей спеціально для віртуальних казино Riobet за кордоном. Також в цьому переліку є такі ігри, як Ай оф зе шторм, Мадам Дестини Мегавейс і Конго Кеш. Компанія і далі продовжує розробляти ігрові автомати, які входять в портфель контенту, призначеного для гемблеров різного віку.

Джерело інформації: https://imoneyslots.com/ua/