Влаштування вітальні, кухні, їдальні або ванної кімнати - це не тільки вибір меблів, підлоги або кольорів стін. Крім того, важливими є не тільки аксесуари, які додають особистості персонажа до простору. За допомогою якісного, красивого та функціонального освітлення, запропонованого на сайті https://www.linija-svitla.ua/ ви можете суттєво змінити вигляд та атмосферу даного приміщення. Варто ознайомитися з пропозиціями сучасних люстр, світильників, плафонів та настінних світильників.

Без світла неможливо жити

Світло в вашому домі має багато функцій. Воно повинно бути адаптовано до функціональних властивостей, що забезпечують комфортну роботу, гру або інші повсякденні справи. Воно також повинно створити "невидиму" атмосферу, яка огортає ваші стіни, меблі, прикраси та вас самих, надаючи унікальний та індивідуальний характер. Тут варто підкреслити, що важливим є колір обраного світла, зовнішній вигляд світильників або люстр, а також їх розташування та кількість. Тому варто співпрацювати в цій галузі з дизайнерами інтер’єрів або безпосередньо з виробниками освітлення, які допомагають створити романтичну, авангардистську, футуристичну, елегантну, куртуазну або затишну та чарівну атмосферу кімнат.

Натхнення природою

Сучасні системи освітлення виводять свою візуальну присутність переважно від природи. Тому важливо щоб це були екологічні та якісні матеріали, починаючи з дерева та металу, закінчуючи керамікою та склом. Сьогодні вони поєднуються в незвичній гармонії, але також у тихому простоті та мінімалізмі. Тому можна зустріти, наприклад, люстри, схожі на:

  • сонячну систему,
  • крони дерев,
  • гілки,
  • водні хвилі,
  • кристали,
  • природні камені,
  • зоряне небо.

Є багато ідей для креативних та незвичайних конструкцій, також у вигляді абажурів. Тому варто використовувати їх у приміщеннях у модерністському, класичному, скандинавському та сільському стилі.

Натхнення мистецтвом

Виробники сучасних систем освітлення часто готують вироби, які можна вважати невеликими витворами мистецтва. Це тому, що їхні проекти натхнені скульптурою, історією, будівництвом та промисловістю, або живописом. Тому люстри або сучасні світильники, створені в ідеях та різноманітних художніх напрямках, часто підбирають для авангардних чи промислових інтер’єрів. Геометричні лінії, легкі, але гострі краї, а також виразні холодні кольори сталі популярні в останні сезони.