Дивлячись на сучасну молодь, складається враження, що мистецтво читання у молоді повністю зникло. Вид підлітка, який тримає книгу в руці, сьогодні здається абсолютно незвичним явищем. Не дивно - в століття комп'ютерів, телевізорів та інших електронних розваг книга більше не є джерелом знань та втечею від повсякденного життя. Який жаль. Читання, наприклад, художньої літератури розвиває людину як особистість, а книги про державу формують його світогляд та політичні погляди.

Так чому ж варто читати взагалі

1. Перша перевага читання – це уява. Шкода, що замість того, щоб розвивати свою уяву (тому що вона виховується завдяки книгам), ви вважаєте за краще дозволяти вплив на свої очі випромінювання, що виходить від комп'ютера. На жаль, зображення, представлені на моніторі, не дозволять вам розвинути вашу фантазію. Та все ж відтворити образ описаних персонажів або місць - величезне задоволення. Саме таку можливість - до деякої міри заповнити простір між буквами своїм змістом - дає книга. Книжковий інтернет-магазин kids-book.com.ua/ru/ пропонує багатий вибір книжок для дітей та дорослих, а також професійну та спеціалізовану літературу.

2. По-друге, що не менш важливо, читання гарно впливає на вашу орфографію. Ті, хто відчувають що їх грамотність не на високому рівні, не повинні залишатися байдужими до літератури. Зрештою, саме відстежуючи слова, ви запам'ятовуєте їх написання, тому не дивно, що у людей, які люблять читати, зазвичай немає проблем з безпомилковим письмом.

3. По-третє, давно відомо, що фрази в книгах збагачують словниковий запас. Легкість самовираження та красномовство неодмінно стануть корисними в житті, тому сьогодні про них варто подбати. Хто знає, якщо ви будете практикувати пам'ять, вивчаючи нові слова, це буде ще однією перевагою звернення за книгою.

4. По-четверте, інформація, яку ви засвоюєте під час читання, може бути необхідною для розкриття ваших знань. А що, якщо прочитана десь замітка врятує вас від повернення порожнього листа з тесту? Ніколи не знаєш, що може стати в пригоді. Ви завжди можете вилучити інформацію, яку ви давно прочитали, із закутків пам'яті та правильно її застосувати. Книги на різноманітні теми будуть в пригоді при навчанні, наприклад,
книги про суспільство, історію або всесвіт.

5. По-п'яте, помиляються ті, хто думає, що тільки люди похилого віку, незвичні до сучасності, присвячують свій час такому старомодному заняттю, як читання книги. Сучасна література розрахована на широку аудиторію. Серед багатого вибору, звичайно, кожна молода людина найде щось для себе. Про юнацькі, пригодницькі та фентезійні романи можна говорити нескінченно, вибір дуже великий. Шкода, що у стількох людей книга асоціюється тільки з не завжди цікавими шкільними читаннями. І, нарешті, напевно, у всіх виникає спокуса перервати одноманітне читання розвагами, які забезпечують чудеса техніки
XXI століття. Хіба цікава книга не є хорошим приводом відірвати погляд від комп'ютера та зануритися в новий світ?