Згодом колір емалі у зубів псується. Щоб повернути колишню сяючу посмішку, люди вдаються до процедури з відбілювання зубів. Багато хто впевнений, що можна повернути білизну зубів в домашніх умовах, проте це може спричинити за собою великі проблеми з емаллю. Найкраще відвідати досвідченого стоматолога, який детально проконсультує щодо всіх етапів процедури.

Підготовка до відбілювання

Перед відбілюванням необхідна правильна підготовка, яка займе якийсь час. Чим краще стан зубів − тим менше коштів і часу займе процедура. Для чого проводять підготовку:

  • щоб захистити емаль під час процедури відбілювання зубів;
  • щоб знизити ризик виникнення неприємних відчуттів.

Не залежно від обраного виду відбілювання, процедура підготовки є обов'язковою. З її допомогою відбілювання стане набагато ефективніше.

1. Консультація та огляд лікаря. Як показує практика, перед тим як приступити до відбілювання, кожному пацієнту доводиться проводити попереднє очищення порожнини рота.

2. Чистка. Цю процедуру рекомендується проходити не тільки перед відбілюванням. Стежити за станом зубів потрібно обов'язково, регулярно відвідуючи стоматолога.

3. Вибір відтінку. Як тільки зуби будуть очищені та готові до процедури, належить вибрати їх колір за допомогою запропонованої колірної гами. Цей вибір є індивідуальним для кожного клієнта.

Так як кінцевий результат видно не відразу, рекомендується повторно відвідати стоматолога, щоб побачити фінальний результат від процедури.

У процесі підготовки лікар може порекомендувати пройти курс ремотерапії. Вона допоможе знизити чутливість зубів і зміцнити емаль. Така процедура може призначатися як до відбілювання, так і після нього.

Які бувають види відбілювання?

Механічне. Його ще називають профілактикою від карієсу. Дуже добре справляється з видаленням каменю та нальоту, не пошкоджує емаль.

Ультразвукове. Підходить для пацієнтів, які бажають відбілити зуби на декілька тонів. Цей вид відбілювання більш бережливий, він дбайливо впливає на емаль.

Лазерне. Найдієвіший спосіб швидко відбілити усмішку, але метод коштує недешево. Вся суть полягає в тому, що зуби змащують спеціальним гелем, після чого впливають на нього лазером.

Фотовідбілювання. Зуби обробляють стоматологічним розчином, в складі якого є перекис водню, далі розчин просвічують ультрафіолетом. На завершення процедури наносять розчин з фтором.

Бувають випадки, коли лікар рекомендує утриматися від процедур з відбілювання. Це виникає під час виникнення протипоказань. У таких випадках пацієнту призначають домашнє відбілювання.