Дистанційна робота та навчання за останній рік перетворилися на повсякденні явища, тому багато людей вже просто не уявляють собі офісні рутинні будні. Небажання виходити із зони комфорту призвело до зростання активності користувачів інтернету та небувалої популярності онлайн-шопінгу.

Пропонуємо Вам облаштувати домашнє робоче місце або затишний куточок для навчання, не виходячи з дому. Це без зайвих зусиль можна зробити з інтернет-магазином меблів «VoV.Furniture». В каталозі магазину представлені тисячі найменувань меблів різноманітного призначення. Таким чином, у Вас є можливість радикально оновити або доповнити існуючий інтер’єр якісними стильними меблями за доступними цінами.

Столи та стільці для роботи та навчання: від класичних до багатофункціональних і неординарних моделей

Практичний комп’ютерний стіл – розумна інвестиція у власний комфорт, адже від того, наскільки зручно Вам працювати та чи вистачає місця для складання необхідних документів або навчального приладдя, залежить продуктивність роботи/навчання.

Різноманіття моделей комп’ютерних столів дозволяє вибрати оптимальний варіант з точки зору габаритів та функціональності. Яким би не був інтер’єр кімнати – класичний, мінімалістичний, модерн, скандинавський чи навіть лофт – у «VoV.Furniture» знайдуться оригінальні екземпляри, що припадуть Вам до душі.

Для активних користувачів ноутбуків пропонуємо звернути увагу на письмові столи. Від комп’ютерних вони відрізняються відсутністю підставки під системний блок та полички для клавіатури. Разом з тим, письмові столи можуть бути оснащені безліччю висувних ящичків та поличок для розміщення канцелярії, літератури та гаджетів.

Не останнім за значимістю атрибутом робочої зони є комп’ютерне крісло. В каталозі магазину представлений цілий розділ, присвячений даному предмету інтер’єру. Тут Ви знайдете як класичні крісла, так і нестандартні: з ортопедичними властивостями, механізмом хитання, відкидною спинкою, рухомими підлокітниками. Для завзятих геймерів пропонуємо круті геймерські крісла з повним арсеналом додаткових переваг.

Доповніть інтер’єр вітальні компактним журнальним столиком

Побачивши вражаючий асортимент журнальних столів на сайті «VoV.Furniture», Ви не зможете пройти повз. Виробники, намагаючись догодити найвибагливішим клієнтам, випускають на ринок моделі, що значно розширюють уявлення про класичний столик для вітальні.

Наявні моделі мають оригінальний дизайн, нестандартні форми, додаткові полички та декоративні елементі.

Мінімум місця – максимум функцій: столи-трансформери для кухні та вітальні

Особливу увагу варто звернути на столи-трансформери, які виглядають дуже компактно, але завдяки зручному механізму трансформації збільшують розмір стільниці чи висоту. Це особливо актуально для маленьких кухонь та квартир-студій, де кожний квадратний сантиметр площі на вагу золота.

Представлені в каталозі «VoV.Furniture» моделі столів-трансформерів мають унікальний сучасний дизайн, деякі обладнані вишуканою скляною стільницею з фотодруком. Окрема категорія – столи-книжки – в декілька рухів складаються до мінімальних розмірів, тому Ви зможете помістити таку конструкцію до шафи або в інше затишне місце, щоб потім при необхідності розкласти в будь-якій кімнаті.

Для замовлення обраного столика достатньо додати товар до корзини, вказавши бажаний спосіб оплати та доставки. Якщо товар є в наявності, його буде доставлено в найкоротший термін.