магазин штіль чернівціРобота по дереву може бути найрізноманітнішою. Вона визначаються типом деревини, яка буде оброблятися, формою, прийнятою матеріалом, методом обробки та використовуваними інструментами. Бензопили — одні з найбільш використовуваних інструментів. Однак вони доступні на ринку в десятках типів і моделей, що іноді ускладнює вибір.

Електрична пила або бензопила?

Одвічне питання кожного початківця любителя роботи з деревом стосується вибору бензопили або електричної пили. Тут все зводиться до потреби в потужності — бензопили відрізняються більшою потужністю, тому вони використовуються для розпилювання більш твердих порід дерева, великомасштабних робіт і більших проектів. Вони більш масивні, що ускладнює їх використання, а також вимагає доступу до рідкого палива. Більшість бензопил цього типу міцні та дійсно довговічні, тому покупка цього типу — хоча і дорожча, ніж електрична — є інвестицією на роки.

Асортимент магазина remdom.in.ua зібраний в цій категорії, це якісні запчастини до бензопил stihl який дозволяє підтримувати пристрій у хорошому стані й оснащувати новими, ефективними й довговічними приладдями для пил, без яких вони не працюють оптимально. Цей тип асортименту повинен відрізнятися точністю виготовлення і використанням відповідних матеріалів, тому магазин працює тільки з перевіреними та шанованими виробниками. Вони пропонують широкий вибір запчастин для бензинових і електричних пил за конкурентними цінами.

Масивність бензопили також означає велику вагу, яка, в залежності від конструкції двигуна, розміру ємності для бензину або масла, а також ваги додаткового обладнання, може досягати п'яти кілограмів. Найголовніше, щоб не переборщити в будь-якому напрямку - занадто сильна пила буде витрачена даремно, а надто слабка не дозволить комфортно і надійно виконувати свої обов'язки. Варто порадитися з справжніми експертами їх висока репутація і визнання серед любителів і професіоналів говорять самі за себе - використовуючи правильні бензопили, незалежно від їх типу, ми, безумовно, будемо більш ніж задоволені.

Специфіка електропили

Повернемося, однак, до основного питання — на протилежної крайності у нас є електричні бензопили. У них немає недоліків бензопил, тому вони легкі, не вимагають додаткового палива — їх досить заздалегідь приєднати до мережі або як слід зарядити акумулятор — вони також не випромінюють настільки сильних вібрацій. Тому працювати з ними набагато простіше. Однак ми повинні враховувати, чи зможемо ми використовувати електроенергію безпосередньо з розетки на місці проведення робіт. В іншому випадку доведеться вибирати модель з акумулятором, але це збільшує вагу пристрою. Деякі моделі також потрібно заряджати приблизно кожну годину, тому варто перевірити це перед покупкою — немає нічого гіршого, ніж коли постійно зупиняється робота.

Робота в деревообробнії промисловості вимагає використання надійних професійних інструментів, що дозволяють ефективно розпилювати різні види деревини. Звичайно, мова йде про пили, тобто про пристрій, що входить в стандартну комплектацію людей, які працюють на лісопилках, меблевих компаніях і заводах, які виробляють вироби з дерева. Бензинові та електричні пилки також успішно використовуються в рятувальних службах.