Архівне зберігання можна організувати в офісі або ж якщо скористатися послугами архівної компанії. Для збереження цінних паперів необхідно виділити спеціальне приміщення з відповідною температурою, низьким рівнем вологості і відсутністю яскравих сонячних променів. Архівна компанія «Райссвольф» надає якісні послуги по зберіганню документів.

Зберігати документи за межами офісу більш зручно та надійно. Це в першу чергу позбавляє від необхідності виділяти приміщення для зберігання. Тим більше, набагато вигідніше користуватися послугами архівної компанії, ніж постійно витрачати кошти на утримання архіву. Тому компанія «Reisswolf» готова надати свої послуги.

Сучасне архівосховище для цінних паперів

Скориставшись послугами компанії, можна отримати цілий перелік послуг. Співробітники візьмуть на себе всі турботи по підготовці документів, транспортуванні та розміщення. Компанія готова взяти на зберігання документи будь-якого характеру:

  • Юридичні;
  • Фінансові;
  • Банківські;
  • Нотаріальні;
  • Персональні;
  • Медичні.

Щоб клієнти завжди мали доступ до паперів, проводиться сканування документів і завантаження всіх даних в персональний кабінет. При необхідності швидко отримати оригінали, співробітники виконують оперативну доставку.

Всі папери будуть перебувати на збереженні в спеціалізованих приміщеннях, які мають все необхідне. Для замовлення послуг, слід зв'язатися з компанією доступним для себе способом. Команда фахівців приймає онлайн-заявки, дає консультації по телефону, за допомогою відеозв'язку. У будь-який момент можна звернутися за допомогою, і співробітники підберуть індивідуальний підхід до клієнта, врахують всі побажання і вимоги.

При необхідності, може бути виконана оцифровка документів, відбір для знищення, проведення експертизи цінності та багато інших дій. Будь-які послуги, які стосуються зберігання і обслуговування документів, можна замовити у компанії «Reisswolf», яка з недавніх пір продовжує свою діяльність не тільки в Європейських країнах, а й на території України.

Повне видалення даних

Як правило, всі папери зберігаються тільки певний термін. Деякі можуть зберігатися десятиліття, інші протягом 3-5 років. По закінченню терміну, більше немає необхідності в зберіганні паперів, і щоб звільнити простір, вони знищуються.

Конфіденційне знищення документів проводиться з метою захисту інформації підприємства. Для цього використовуються різні методи і способи, які не дозволяють отримати конкурентам і іншим особам доступ до інформації.

Найпоширеніший спосіб, через який інші люди можуть оволодіти конфіденційною інформацією, є недотримання правил зберігання або знищення. Для запобігання витоку інформації, слід забезпечити сховищу постійне спостереження. Це ж стосується і процесу видалення даних або знищення паперів.

Довіривши знищення документів даній компанії можливо:

  • Захистити дані компанії;
  • Дотримуватися дотримання норм законодавства;
  • Заощадити бюджет;
  • Захистити екологію.

Знищення паперів відбувається методом шредирування на спеціальному пристрої, який подрібнює документи на дрібні шматочки. Знищені документи з підвищеним рівнем секретності неможливо встановити навіть і використанням спеціального обладнання. Після подрібнення, вони піддаються вторинній переробці.

Видалити дані з інформаційних носіїв, жорстких дисків також непросто. Адже за допомогою спеціальних програм дані можна відновити. Тому при необхідності повного видалення інформації з будь-яких носіїв, слід скористатися допомогою фахівців, які назавжди видалять всі файли.