Вікна - один з найважливіших елементів оздоблення будинку. Вони:
- впливають на його естетичний вигляд;
- забезпечують адекватну циркуляцію повітря;
- гарантують тепловий комфорт;
- а також приплив денного світла всередину приміщення.

Сучасні вікна також мають величезний вплив на енергоефективність будівлі та комфорт використання приміщення. В інтернет-магазині winmart.com.ua ви знайдете безліч пропозицій вікон та дверей, які дозволять створити якісне оздоблення приміщення та сучасний дизайн. Дізнайтеся, чому варто замінити старі вікна на вікна нового покоління.

Збереження енергії

Сучасні вікна мають величезний вплив на енергозбереження й, таким чином, також приносять фінансові вигоди своїм користувачам. Як це працює?
Старі моделі вікон не відповідають сучасним вимогам енергозбереження. Особливо клопітно це в зимові місяці, коли ви хочете підтримувати в будинку комфортну температуру. Вікна нового покоління мають підвищений коефіцієнт герметичності та теплоізоляції - менше енергії йде назовні, а значить, знижуються витрати на опалення квартири, будинку або офісу. Завдяки цьому ви не тільки економите електроенергію, а й оплачуєте менші рахунки за опалення - а це реальна фінансова вигода. Сучасні вікна також захищають приміщення від перегріву в літні місяці, що особливо цінно в спекотні дні.

Менше шуму - більше комфорту в приміщенні

Здатний проникати з вулиці неприємний шум може істотно вплинути на комфорт проживання або використання приміщення. Ця проблема часто легко вирішується заміною старих вікон на нові. У пропозиції компанії WINMART - виробника вікон та дверей ви знайдете віконні моделі з підвищеним коефіцієнтом звукоізоляції. Акустичний комфорт має велике значення для якості життя. Про це варто запитати у фахівців при виборі склопакетів, щоб бути впевненим, що модель повністю виправдає ваші очікування й забезпечить бажаний комфорт. На жвавій вулиці слід використовувати одні вікна, інші вікна - біля аеропорту, а треті - в тихому районі.

Безпека

Завдяки використанню спеціальної фурнітури, ручок та протизламних стекол вікна можуть значно підвищити безпеку будинків та квартир. У пропозиції компанії WINMART є як вікна з захистом від злому, так і вікна, що захищають від несанкціонованого відкривання дітьми. Компанія WINMART також пропонує ручки з антибактеріальним покриттям. Це рішення досить часто використовується в громадських приміщеннях. В епоху прагнення підтримувати максимально можливий рівень гігієни вони також починають використовуватись в будинках та квартирах.