Київ, одне з найдавнішіх міст східної Європи, столиця України, горде місто контрастів. Много історії і пріголомшліва атмосфера. Найактуальніші новини, куди можна піті и что подивитись на вихідних? Про це та много іншого ви можете дізнатіся на сайті: https://prokiev.com.ua/2019/11/page/9/ , інформаційного видання prokiev.com.ua, є можлівість дізнатіся про заплановані цікаві заходи, включаючі:

  • Фестиваль «Загадкова Японія» за адресою: Львівська площа, 8а, арт-простір Samskara.
  • Арт-студія «Ліхтарик» проводити заняття по мозаїці в стилі Гауді.
  • Музичне шоу Interstellar в київському планетарії.
  • Перегляд фільмів Великобритании в кінотеатрі «Жовтень».
  • Для тих, кто бажає побачити пріголомшліве видовища золотих куполів, что переліваються на сонці - обов'язково потрібно приїхати в Печерську Лавру. Великою популярністю корістуються також печери, які стосують комплексу Лаври.

На інформаційному сайті також є новини транспорту:

У Києві часто ремонтують дороги и мости и в зв'язку з цим,  часто вводять обмеження относительно руху. Тому треба бути в курсі новин.

Новини комунальної сфери:

Тарифи на комуналку в Україні, змінюються, тому в период опалювального сезону, для багатьох, виникає питання, які тарифи будут, и чи можна очікуваті зниженя цен. Стоимость газу может змінюватіся щомісяця. На електроенергію діють тарифи: за перші 100 кВт / год - 0,9 грн, понад 100 кВт / год - 1,68 грн.

Новини про погоду: У стрічці новин, ви дізнаєтеся, який прогноз погоди обіцяють синоптики на цьому тіжні. Про це говорять дані сервісу weather.com.

У рубриці новинки можно дізнатися про актуальніше:

Компанія British American Tobacco багато років інвестувала и продовжує вкладаті кошти в дослідження і розробки продуктів-альтернатив традіційнім сигаретам. ТМ pro радує новим пристроєм з сучасним дизайном з більш насиченими смаковими відчуттями.

Київ - столиця України и найбільше місто країни. Адміністративний, культурний и промисловий центр України, один з найбільш густонаселених міст Європи. Після відвідування Києва, гості міста говорять, что це місто контрастів. І з цим не можна не погодитись! На сайті інформаційного порталу prokiev.com.ua зібрані новини з різніх областей життя міста Києва. Для чітачів портал підготував бонус: топ-місця у Києві, які варто відвідати:

  • Ідеальний варіант для жителів та гостей Києва: в селіщі Ясногородка Київської області - ферма «Долина страусів».
  • Село Вітачів в Київській області - розташоване на крутому схілі Дніпра.
  • Добропарк - ландшафтний парк з великою колекцією рослин и квітів.