Гістероскопія в гінекології дозволяє діагностувати безліч різних захворювань. За допомогою сучасного методу обстеження проводиться не тільки діагностика, а також лікування.

Процедура виконується за допомогою гістероскопа, який має ендоскопічну трубку і оптичну систему. Проводиться діагностична та лікувальна гістероскопія за показаннями і призначенням лікаря. Під час процедури можна встановити, підтвердити діагноз, виконати необхідні маніпуляції з метою видалення виявлених патологій.

Пройти гістероскопію в комфортних умовах за прийнятною ціною ви можете в "Медичному центрі ІГР" у Києві. У нас працюють найкращі хірурги в місті. Малоінвазивні маніпуляції проводяться на найсучаснішому обладнанні за європейськими протоколами.

Коли рекомендується діагностична гістероскопія?

Гістероскопія матки ціна у КиєвіПерелік показань для виконання маніпуляції досить широкий. Найбільш часті причини проведення діагностики:

 • Порушення менструального циклу.
 • Кровотечі різної етіології.
 • Виявлені порушення в будові порожнини матки під час ультразвукової діагностики.
 • Підозра на міому, залишки плодового яйця, ендометріоз.
 • Діагностика наслідків діагностичного вискоблювання або хірургічного аборту.
 • Вроджені або набуті патології матки.
 • Підозра на безпліддя, порушення фертильності.
 • Звичне невиношування вагітності.

Гістероскопія, як правило, проводиться в складі комплексної діагностики гінекологічних порушень, в рідкісних випадках, як самостійний метод обстеження.

Лікувальна гістероскопія

У деяких випадках під час діагностичної процедури лікар виявляє проблеми, які вимагають оперативної корекції. У такому випадку лікар відразу ж усуває такі патології, як:

 1. внутрішньоматкова перегородка;
 2. поліпи ендометрію;
 3. міома матки;
 4. гіперплазія ендометрію;
 5. внутрішньоматкові зрощення.

Операції в "Медичному центрі ІГР" виконують досвідчені хірурги, за плечима яких десятки успішно проведених діагностичних і хірургічних процедур. Гістероскопія не проводиться при наявності протипоказань: маткова кровотеча, пухлини матки і шийки матки, важкі серцево-судинні, ниркові і печінкові патології, гострий перебіг інфекційних захворювань, вагітність.

Як підготуватися до процедури?

Всі без винятку пацієнтки перед гістероскопією (діагностичною та операційною) проходять обстеження, яке включає здачу аналізів, УЗД органів малого таза, ЕКГ, консультації терапевта та інших спеціалістів (за показаннями і наявності скарг). У деяких випадках можуть бути рекомендовані специфічні аналізи, примі антибактеріальних препаратів напередодні обстеження.

Планову гистероскопию доцільно проводити на 5-7 день менструального циклу. Позапланова процедура проводиться в будь-який інший день циклу.

Лікар підбирає час виконання операції індивідуально з урахуванням завдань процедури, загального стану здоров'я пацієнтки, показань.

Особливості проведення гістероскопії в медичному центрі IGR

 1. середня тривалість однієї процедури - близько 60 хвилин;
 2. операція виконується під загальною анестезією, комфортно і безболісно для пацієнтки;
 3. в процесі діагностики використовується професійне медичне обладнання;
 4. процедура відноситься до категорії малоінвазивних, вкрай рідко викликає ускладнення і має мінімальне число протипоказань;
 5. після діагностичної гістероскопії жінка знаходиться під наглядом лікарів 3-4 години, після чого може повертатися додому;
 6. доступна вартість процедури.