В Парижі, Мілані, Лондоні та Нью-Йорку відбулися покази колекцій популярних брендів. Всесвітньо відомі дизайнери продемонстрували публіці та експертам модні сумки 2022. Настав час вивчення та аналізу актуальних трендів і пошуку стильних новинок в магазинах.

Найвиразніші тенденції 2022 року для повсякденного гардеробу

В цьому напрямку лідирують рюкзаки. Але класичні чи спортивні моделі не дуже пасують до формального одягу. Для таких ситуацій дизайнери пропонують компактні та вишукані жіночі рюкзаки на тонких лямках.

Впевнено займають верхні позиції в рейтингу сумки жіночі з жорстким каркасом в стилі ретро. Ця тенденція з'явилася 2-3 роки тому і, на думку експертів, буде розвиватись в майбутньому. Вінтажні прийоми оздоблення відповідають сучасному сприйняттю жіночою сумки в ролі виразного декоративного елементу гардеробу.

Актуальна палітра, принти і декоративні елементи

Найпопулярнішою в 2022 році буде пастельна гама — від м'якого молочного до світло-коричневого. В тренді природні відтінки червоного, жовтого, голубого. Шукаєте яскраві рішення? Придбайте сумку кольору сріблястий металік.

Кислотні відтінки, анімалістичні принти втрачають актуальність. Популярні фактури — шкіра рептилій, прозорий пластик, твід. Серед принтів переважають квіткові візерунки, геометричні рішення та поєднання двох кольорів.

Яскраві тренди 2022 року

Створюючи образ для вечірки, свята чи прогулянки, варто вибрати незвичайну сумочку. Тренд на оригінальність та підкреслену декоративність цього елементу гардеробу активно розвивається. Дизайнери популярних брендів ламають старі рамки сприйняття і захоплено експериментують з оригінальними рішеннями. Останні новинки сумок вражають креативністю:

  • сумки в вигляді домашніх улюбленців та екзотичних тварин;
  • клатчі, декоровані під тістечка;
  • моделі, що виглядають як іграшкова техніка та копії інших речей (відро троянд, фотокамера, телевізор чи дорожній конус);
  • мініатюрні сумочки з анімаційними принтами, зображеннями героїв з дитячих мультиків.

В тренді оздоблення торочками (бахрома). Рішення в стилі хіпі впевнено зберігають популярність.

Модні форми та розміри

В сучасної жінки щоденно виникає потреба мати під рукою велику кількість предметів (ноутбук, косметика, гаманець, одяг для тренажерної зали, дитячі речі). Додатково в сумці має залишитись місце для пляшки з водою чи соком та покупок. Тому, великі сумки і рюкзаки залишаються в тренді. Переважно, моделі таких розмірів не мають жорсткого каркасу. Це об'ємні тоути, месенджери чи поштальйонки, складені навпіл, заплічні мішки у стилі хобо.

Для прогулянки чи вечірки велика сумка не потрібна. Тому, на показах нових колекцій популярні бренди запропонували широкий спектр мініатюрних варіантів:

  • поясні. Цей різновид дуже популярний, і дизайнери створюють вишукані декоративні рішення. Цікава тенденція — поєднання декількох маленьких сумочок (для смартфона, косметики, гаманця) на одному ремені;
  • компактні та вишукані клатчі;
  • міні-сумочки на тонкому ланцюжку. Їх можна носити у вигляді кулона на шиї. У 2022 році дизайнери пропонують чіпляти таку крихітку до великої сумки.

Продовжує розвиватися тенденція на різноманіття форм. Популярні м'які моделі і варіанти з жорстким каркасом, що нагадують невеличку валізу чи саквояж. У 2022 році на подіумах визначився лідер — сумки з колоподібною нижньою частиною та зрізаним верхом у формі півмісяця.

Вам подобаються нові тренди? Виникло бажання придбати цікаву модель. Шукайте трендові сумки на сайті BagTone. Інтернет-магазин пропонує модні моделі з останніх колекцій на вигідних умовах.