Кухонне обладнання - необхідний і ключовий елемент кожного закладу громадського харчування. Як відомо, саме кухня є серцем кожного ресторану, тому настільки важливо, щоб вона була повністю обладнана. Кухонне обладнання включає не тільки базові пристрої, що дозволяють термічно обробляти їжу, але й інші сучасні машини та аксесуари, що забезпечують швидку та безпечну роботу. Варто інвестувати у професійні ножі, посуд та пристрої високого класу, виготовлені з найякісніших матеріалів.

Справа не в тому, щоб купувати найдорожчі машини та аксесуари, які ви можете знайти, а в тому, щоб звернути увагу на матеріали виготовлення, а також скористатися думками інших, хто їх уже випробував. Кухонне обладнання включає посуд, гастрономічні машини та нагрівальні прилади, а також пакувальні пристрої, кухонні ваги, термометри та кухонні таймери, прилади та аксесуари для сучасної молекулярної кухні. 

Кухонний посуд найвищого класу 

Одним з найважливіших аксесуарів на кожній кухні є професійний кухонний посуд. Він дозволяє готувати страви, а також красиво подавати їх гостям вашого ресторану. Звичайно, основним елементом є каструлі та сковороди для професіоналів. Ці кухонні аксесуари забезпечують термічну обробку готової їжі. Сковороди дозволяють смажити м’ясо, овочі та інші харчові продукти, а каструлі – варити або тушкувати. Кухонні миски також заслуговують на особливу увагу. Саме з їх допомогою ви можете готувати салати та маринувати харчові продукти. Більш того, кухонні миски також чудово підходять для подачі різних страв.

Не можна забувати і про форми для випічки, які також є дуже важливим елементом обладнання кожного гастрономічного закладу. Вони стійкі навіть до дуже високих температур. Серед форм для випічки можна виділити:

  • форми для випікання м’яса,

  • лотки для гриля,

  • форми, адаптовані для випікання тортів та тістечок.

Варто забезпечити кухню вашого ресторану професійним посудом Accord Group, таким як відрами, контейнерами, мірними чашками та кухонними ступками.

Яке кухонне начиння варто вибрати для свого ресторану?

Жоден гастрономічний заклад не може функціонувати належним чином, якщо в його асортименті немає професійного кухонного начиння. Це аксесуари та гаджети, які значно полегшують повсякденну роботу та приготування страв для гостей. Кухонне начиння, яке пропонує Accord Group, виготовлено з матеріалів найвищої якості, стійких до шкідливого впливу зовнішніх факторів, а також до високих і низьких температур та механічних пошкоджень. Кухонні інструменти це не тільки кухонні ложки, черпаки для супів або класичні гастрономічні лопатки, а й більш досконалі аксесуари. Особливої ​​уваги заслуговують кухонні ножі, які є основним атрибутом кожного кулінара, без них приготування їжі було б неможливим.