Кожен сайт повинен мати постачальника хостингу, який надає свої сервери для зберігання та обслуговування вмісту. Щоб дізнатися що таке хостинг ми пропонуємо 4 прості кроки, які допоможуть вам знайти правильного постачальника хостингу для веб-сайтів:
1. Визначте, що вам потрібно від вашого веб-сайту
Правильний постачальник веб-сайтів пропонує платформи або інструменти, які дозволять вам створити веб-сайт, що відповідає вашим потребам. Це також забезпечить йому простір для даних, забезпечить швидкість та надійність.
Деякі постачальники веб-сайтів пропонують інструменти та інфраструктуру для певних типів веб-сайтів або функцій. Постачальник, який працює на когось іншого, може бути не оптимальним для вас. Тому знайдіть постачальника, який дійсно відповідає вашим унікальним вимогам.
2. Подивіться на можливості створення сайту та доступні пакети
Подумайте, чи бажаєте ви скористатися перевагами пакету послуг, чи ви віддаєте перевагу вибирати кожен із них окремо. Багато служб розробки веб-сайтів також пропонують хостинг. Завдяки цьому ви можете створити веб-сайт і отримати з ним хостинг. До розробників веб-сайтів, які також пропонують веб-хостинг, належать Wix, Weebly, Squarespace, Shopify та Blogger. Google Domains працює з усіма переліченими постачальниками хостингу та розробниками веб-сайтів одночасно.
Якщо ви створюєте власний веб-сайт або використовуєте певний конструктор веб-сайтів, який не включає хостинг (наприклад, WordPress), ви можете вибрати постачальника хостингу для веб-сайтів, який не надає конструктор веб-сайтів.
3. Пошук інформації
Коли ви дізнаєтеся, що вимагає ваш веб-сайт та які послуги вам потрібні, знайдіть інформацію про доступних постачальників хостингу та розробників веб-сайтів. На нашому сайті ви можете дізнатися про вибір конструктора веб-сайтів або провести деякі дослідження самостійно. Складіть короткий список із варіантами, які вам найбільше підходять.
4. Порівняйте найважливіші моменти
Те, що ви будете шукати у свого хостинг-провайдера та конструктора веб-сайтів, залежить від ваших потреб. Тож скористайтеся нашим списком, щоб визначити, що для вас найважливіше.
- Ціна реєстрації та поновлення.
- Технічні потреби.
- Налаштування керування та просте керування.
- Служби підтримки.
Коли ви знайдете правильного постачальника хостингу та правильного конструктора веб-сайтів, ви будете на крок ближче до створення власного веб-сайту.