Різні сітки з металу застосовуються у виробництві, будівництві, але найширше застосування вони отримали при зведенні огорож. Різноманітність виробів полягає в товщині металу дроту або пруту, з якого вони сплетені або виткані. Найбільше поширення отримала сітка для огорожі, що носить ім'я свого винахідника Рабиця. Однак сітки за способом виготовлення бувають плетені, зварні та ткані.

Ціна на сітку для огорож в нашому магазині дуже приваблива.

Сітка-рабиця знайшла своє застосування в огорожах земельних ділянок, як огорожа безпеки біля шахт, вольєрів і парканів. Нескладна технологія виготовлення, що складається з укручування плоских пружин один в одного, дає можливість бажаючим виготовляти її на саморобних верстатах.

Така сітка огорожі застосовується для створення легких огорож, розмежування садів, городів, дачних ділянок і взагалі земельних угідь. Такі огорожі замінюють міцні дорогі паркани, однак, встановлені за всіма правилами, успішно забезпечують безпеку на огородженій території. Огорожа з цього матеріалу за способом установки буває двох видів: натяжний і секційна.

Для натяжних огорож застосовують рулонну рабицю. Довжина рулону досягає 20-ти метрів. Сітку для огорожі по всій ширині полотна рівномірно натягують на опорні парканні стовпи і закріплюють.

Секційні сітчасті огорожі

Секційні паркани – більш надійні конструкції. Їх збирають з готових модулів, які складаються з жорсткою сталевої рами з привареним до неї добре натягнутим сітчастим полотном. Сітчасті секції кріпляться зваркою або болтами до привареним на стовпах заставних. Зазвичай парканні секції мають габарити — 1,5 х 2,5 метра.

Надійний паркан з рабиці

Однак якщо вам потрібно більш міцна сітка для огорожі, то зупиніть свій вибір на зварному решітчастій полотні.

Огорожі з зварної сітки

Зварна сітка відрізняється від рабиці тим, що місця перетину дроту жорстко скріплені точкової зварюванням. Комірки решітки не можуть міняти свою форму, це додає жорсткість і міцність огорожі.

Паркан з жорсткої дроту

Зварна сітка буває наступних видів:

Неоцинкована;

Оцинкована;

Нержавіюча;

З полімерним покриттям.

Неоцинкована зварна сітка має невисоку ціну, але це не дуже приваблює до неї споживача, тому що корозія – вірна супутниця цього матеріалу. Неоцинкований сітку для огорож після установки обов'язково покривають антикорозійними складами.