Критерії вибору житла для сім'ї – це не лише метраж та кількість кімнат. Розбираємось, що насправді важливо і на що звернути увагу вибираючи квартиру для великої родини.

Пройшовши за посиланням https://river-city.com.ua/, ви зможете вибрати для себе кращу квартиру у ЖК “Рівер Сіті”!

Постулат «кількість кімнат має дорівнювати кількості дітей плюс ще одна для батьків» працює рідко. По-перше, тому що люди зазвичай обмежені у бюджеті і не можуть собі дозволити багатокімнатну квартиру. По-друге, для сім'ї з великою кількістю дітей логічніше поділити спальні на дівчачі та хлопчачі.

Важлива площа

Великий метраж житла теж не показник. Найважливіше дивитися на співвідношення загальної та житлової площі. Коридорів має бути якнайменше, особливо вузьких і довгих, які пронизують квартиру від входу до дальньої спальні. Навіть якщо планування передбачає можливість встановлення на нежитловій площі шафи-купе — це не варто вважати перевагою.

Важливо пам'ятати: систему зберігання іграшок можна встановити в кімнаті, а поставити ліжко для дитини в коридорі не можна.

Чиста історія

Дотримуватися гігієни набагато легше, якщо санвузол знаходиться в глибині квартири, а не біля входу. Членам сім'ї не доводиться перетинати коридор і передпокій, де підлога зазвичай найбрудніша навіть при регулярному прибиранні. Коли туалет та ванна знаходяться поруч зі спальнями, то туди можна ходити босоніж, не переживаючи, що на ногах залишаться сліди вуличного пилу.

У сучасних новобудовах багатокімнатні квартири зазвичай оснащені кількома санвузлами. У цьому випадку раціонально один із них зробити «господарським» — зберігати там побутову хімію, розмістити пральну машину та сушити білизну. Такий поділ убезпечить дітей від контакту з небезпечними речовинами, у тому числі від вдихання частинок прального порошку. Сушити білизну можна у тому самому приміщенні або на балконі.

Безпечні балкони

Вхід на балкон не повинен бути з дитячої, особливо якщо у сім'ї є малюки. Краще, якщо вийти на балкон чи лоджію можна через кухню чи вітальню.

Де зберігати речі

Традиційно в Україні балкон стає місцем зберігання, у тому числі сезонних речей, наприклад, санок, дитячих велосипедів та автомобільних шин. Це не естетично, а погодні умови в нашій країні найчастіше не сприяють безпеці майна. У нових будинках все частіше пропонується інше рішення - окремі комори.