До достоїнств проточних електроводонагрівачів відносяться невеликі розміри і мала вага, простота монтажу і установки. Такі водонагрівачі дуже зручно використовувати для періодичної експлуатації. Витрата електроенергії відбувається тільки в момент протоку води через нагрівач, при цьому все, що нагріється, то використовується і втрата тепла дуже невелика.

Якщо ви хочете купити розширювальні баки у львові, то зверніть увагу на нашу пропозицію.

До недоліку можна віднести обмеження, пов'язані зі споживанням електричної потужності.

Виробники випускають різні моделі для підключення однофазного від 2,5 до 10 кВт. При трифазному підключенні, потужність може доходити до 30 кВт.

Все питання в тому, де взяти цю потужність, так як електропроводка в будинку розрахована на потужність не вище 6 кВт. і тому потужний водонагрівач поставити в будинку досить проблематично.

В нашому магазині представлені електричні водонагрівачі львів в широкому асортименті.

Необхідна консультація з енергопостачальною організацією і результатом, швидше за все з'явиться заміна електропроводки або підведення мережі до водонагрівача.

При купівлі водонагрівача у espo львів супермаркет опалення, необхідно звернути увагу на потужність, витрачену на різницю температури води на вході і виході, так як холодна вода, що надходить у водонагрівач влітку і взимку, може мати різницю до 15*С, тому електронагрівач, працюючи взимку, може просто не впоратися. Тобто треба дивитися в документації на водонагрівач про заявленої різниці температури на вході і виході.

Накопичувальні електричні водонагрівачі

Накопичувальні електричні водонагрівачі можуть забезпечити в одиницю часу досить великий обсяг гарячої води. Ці водонагрівачі можуть працювати від звичайної електромережі, для побутової моделі водонагрівача, електропроводку переробляти не потрібно.