З якою частиною своєї квартири людина зустрічається тисячі разів на день? А хіба є така? – дивуючись запитають деякі люди. Так є. Це підлога. Саме вона витримує метушню господині, неквапливу ходу господаря та руйнівно-швидку біганину дітей. Від якості покриття підлоги залежить не тільки зовнішній вигляд, але і загальна картина інтер'єру. Що саме укласти на підлогу, продукцію якого виробника вибрати, як здійснити укладання з мінімальними втратами грошей і нервів - всі ці питання ставить собі власник квартири, перебуваючи віч-на-віч з необхідністю відремонтувати підлогу. Будівельний ринок багатий на пропозиції різних варіантів – паркет, лінолеум, плитка, кварцвініл і ламінат.
Де придбати якісний ламінат
Будівельний ринок сповнений пропозиціями про купівлю різних видів підлогового покриття. Не варто поспішати з вибором, покладаючись на яскраву рекламу та привабливі обіцянки виробників, які іноді можуть виявитися не зовсім сумлінними, переслідуючи мету лише збільшення прибутку та зовсім забуваючи про якість. Компанія «Holz» https://holz.ua/ua/pol/laminat/shopby/company-kronospan/, яка складається з салонів у великих містах України, пропонує широкий асортимент дверей та різноманітних видів підлогового покриття, серед яких високі позиції займає саме ламінат Kronospan.
Чи є ламінат зносостійким покриттям
Плануючи покупку, насамперед варто звернути увагу на клас міцності. Саме від правильного підбору відповідно до цього показника залежить довговічність використання та комфорт:
- 31 клас підходить для житлових приміщень з невеликою прохідністю.
- 32 клас використовується при більших навантаженнях на підлогу.
- 33 клас допоможе не думати про підлогу, бо разрахований для приміщень, де багато людей. Зберігає свій зовнішній вигляд на протязі багатьох років.
- Завдяки 34 класу експлуатація ламінату проходить взагалі безтурботно, бо ця лінійка відповідає вимогам стандартів та має всі необхідні сертифікати.
Трохи історії ламінату
Слово «ламінат» походить від лат. "lamina", що означає "пластинка". Ламінат став широко використовуватися в 70-х роках 20 століття, але не як підлогове покриття, а як стільниці для кухонних столів. Через значне зниження попиту на продукцію і необхідність реалізувати тонни непридатних стільниць, було прийнято рішення використовувати матеріал як підлогове покриття. Успіх даної імпровізації був настільки приголомшливим, що шведська компанія - родоначальник ламінату прийняла рішення перепрофілювати виробництво, що стало початком насиченої історії цього унікального матеріалу.