Коли вирішується, як висвітлити простір, вибір може бути непростим. Очевидно, що світлодіодні лінійні світильники модні, але з чого почати? Варіації освітлювального обладнання здаються нескінченними. Однак, вибір не такий складний – у цій статті розглянули ключові моменти, які слід знати та враховувати при покупці.

Конструкційні особливості

Лінійні світильники, які у широкому асортименті представлені на https://unilem.com.ua/svitilniki/liniyni/, швидко стали популярним та затребуваним рішенням для освітлення приміщень, оскільки це проста, але ефективна концепція, естетично приваблива, а також дуже енергоефективна. Світильник складається з кількох елементів. По-перше, корпус - алюмінієвий профіль, в якому розташовані світлові елементи, зроблений з алюмінію. Корпус покривається порошковою фарбою – це стандартний або індивідуальний колір (за шкалою RAL).

Усередині алюмінієвого корпусу монтується радіатор, який розсіює тепло, що виділяється світлодіодами, самі плати світлодіодів та драйвер (джерело живлення), що регулює живлення світлодіодів. І останнє – екран або розсіювач - це полікарбонатний елемент, який фіксується на профілі та розсіює світло, що випромінюється діодами.

Розсіювач надає точкам світлодіодів ефекту рівномірної лінії світла, без пікселізації. Два типи розсіювачів - призматичний та опаловий. Призматичні виготовлені із текстурованого полікарбонату.

Класифікація виробів

Підвісні світильники з тросами для підвішування до стелі підходять для приміщень з великою висотою стелі. Також такі світильники підходять для створення акцентного освітлення – подумайте про те, щоб повісити їх над стійками ресепшн, сходами чи робочими столами. У зв'язку з трендом використання відкритих стель підвісні світильники популярні, оскільки підвіс регулюється.

Накладні світлодіодні лінійні світильники підходять для ситуацій, коли в приміщенні низька висота стелі обмежує використання підвісних світильників. Або якщо так бачить дизайнер.

Світильники, що вбудовуються, монтуються в поверхню, стелю, стіну або інші поверхні. Такий монтаж передбачає єдину поверхню зі світильником. Безрамкова фурнітура утоплюється в поверхню і не видна ззовні.

Конфігурації лінійних світильників використовуються для створення ряду ефектів від простого загального освітлення, дизайнерського освітлення, створення спокійної або енергійної атмосфери. Прямокутники, кутові, трикутники, шестикутники, зигзаги – ці форми світильника створюють із лінійної моделі.