Оскільки інтерес до криптовалюти зростає, люди вчаться купувати криптовалюту і шукають прості способи купити біткойн.
Не дивно, що деякі потенційні інвестори сподіваються дізнатися більше про те, як працюють цифрові активи. Але з криптовалютою іноді правда може бути дивнішою за вигадку.
Це досить цікава подорож, і ми досі не впевнені, куди рухатимуться криптовалюти в майбутньому, але ось кілька не менш дивних фактів про криптовалюти та інші цифрові активи.
- Перша комерційна транзакція з біткойнами була для піци
У травні 2010 року чоловік у Флориді заплатив десять тисяч біткоїнів за 2 піци. Це, як правило, перша комерційна транзакція з біткойнами.
Тоді десять тисяч біткоїнів коштували близько 40 доларів, а один біткойн «вартував» трохи менше пів цента. Сьогодні, якби у вас було стільки біткойнів, він коштував би понад 350 мільйонів доларів.
Безумовно, для підвищеного рівня безпеки та надійного зберігання ваших криптовалют, потрібно придбати апаратний гаманець. Завдяки йому шахраї не зможуть ніяк користуватися вашими збереженнями.
Ви можете дізнатися більше про Апаратні гаманці переходячи за посиланням.
- Існує понад 9500 криптовалют
Станом на березень 2022 року існувало понад 9500 криптовалют. Хоча ви не можете купити їх усі на біржі, вони є, деякі з них вимагають власних гаманців.
Доступно так багато монет і токенів, тому що створити криптовалюту і викласти її відносно легко. Але станом на березень 2022 року 20 найкращих монет становлять близько 87% ринку криптовалют.
Одним з розповсюджених крипто гаманців виступає safepal s1. Він здатний здійснювати транзакції за допомогою камери та дисплея. Приватні ключи будуть зберігатися надійно, оскільки пристрій не має можливості підключатися через кабель до ПК, Wifi чи Bluetooth.
Переходьте за посиланням для більш детального ознайомлення.
- Загальна кількість біткойнів обмежена
Коли був створений протокол для біткойнів, ліміт був встановлений на рівні 21 мільйона. В результаті в якийсь момент біткойни більше не можна буде видобути.
Коли ви допомагаєте виконувати транзакції на блокчейні біткойн, кажуть, що ви майніте, і ви можете отримати винагороду в біткойнах.
Винагорода зменшується вдвічі кожні 210 000 блоків, що працювало приблизно кожні чотири роки.
За деякими оцінками, станом на березень 2022 року загальна кількість біткойнів в обігу становить майже 19 мільйонів. Це залишає кілька мільйонів біткойнів, які ще не випущені, що є частиною того, чому майнінг залишається популярним видом діяльності.
Якщо говорити про апаратні гаманці, то Крипто-гаманець keystone pro має попит у багатьох майнерів. Він використовує автономні QR-коди для того, щоб підписувати транзакції. Його відмінність полягає у тому, що він володіє великим сенсорним та кольоровим дисплеєм, тому ви можете придбати його в інтернет-магазині BitWallet.