За вікном холодний вітер навертає замети, а ви мрієте про спекотне літо і шум прибережних хвиль? Немає нічого неможливого, швидше діставайте карту світу і вибирайте екзотичну країну.

Отже, в які ж регіони варто поїхати взимку, щоб отримати насолоду від жаркого сонця і бірюзової водички? У грудні, січні та лютому ідеально їхати в Домінікану, Таїланд, Індію Гоа, Малайзію, Шріланку, Мальдіви і на Кубу. У Єгипті і ОАЕ може бути кілька прохолодна погода, яка більше підійде для екскурсій, ніж для пляжного відпочинку.

Природно, в цей час року ціна на туристичні поїздки, для перерахованих вище країн, зростає у декілька разів, так як це розпал туристичного сезону (особливо на час новорічних свят).
А тепер коротко про погоду в цих екзотичних країнах.

На Гоа в січні настає розпал туристичного сезону. Ні виснажливої ​​спеки, вологість невисока, ймовірність дощів мінімальна. Увечері може бути трохи прохолодно за рахунок різкого перепаду температури (вдень близько 30 С, ввечері 16С), слід захопити з собою кофту.

Якщо ви вирішили провести відпочинок на Шрі Ланці, то маєте знати, що тут, як і на інших тропічних курортах, температура води і повітря не сильно коливається протягом року, але слід враховувати період дощів. Основним туристичним узбережжям є Південно-Західне (де опади випадають з травня по вересень), тому воно відмінно підходить для зимового відпочинку.

Домінікана. Температура повітря в січні в середньому становить близько 22 С, температура води тримається близько 25 С.Сезон дощів, як правило починається в травні і триває до вересня, але можливі дощі та в листопаді-грудні. ось сторінка, де ви можете дізнатися більше про курортних міста держави і замовити тури.

Куба. Доброзичливий народ, чудові пляжі, екзотична кухня - це те що привертає безліч туристів. Ідеальний час для подорожі на Кубу це зима. Температура води тримається в межах 26-28 С.

Таїланд є однією з найбільш затребуваних країн для відпочинку. Оптимальний час для подорожі в Таїланді – з листопада по березень, температура повітря в денний час досягає 30-32 С, ночі прохолодні і мінімум дощів. Єдине «але» - якщо ви плануєте відзначити на курорті різдвяні свята, забронюйте квитки заздалегідь, скажімо в жовтні. Наші туристи полюблять бувати тут саме на Новий рік, тож ви просто не всттигнете найти собі тури на цей період.

Ідеальне місце для романтичної подорожі - це Мальдіви. Замовити путівки сюди тут. Не варто брати з собою дітей, для них там майже немає розваг. Білий пісок і величезні південні зірки, Мальдіви - це квінтесенція романтики. Не беріть з собою шикарні вбрання і туфлі на шпильці, вам ніде буде їх носити (асфальтованих доріжок там майже немає), а ось летять спідниці, шифонові сорочки і шорти припадуть в самий раз.