Власникам бізнесу, які не мають достатньо площі для розміщення своїх товарів, буде цікаво ознайомитися з пропозицією сервісу TetrisBOX. Ця компанія володіє значними складськими приміщеннями у Києві та Львові, що дозволяє створювати окремі кімнати, склади, комірки чи бокси для зберігання майна клієнтів.

Послуга оренди складу для бізнесу TetrisBOX – це можливість швидко та раціонально вирішити питання створення складу для компаній, які його не мають. Тип приміщення та його розміри залежать від потреб клієнта. Тому звертаючись до TetrisBOX можна орендувати від 1 до 150 м² і облаштувати тимчасовий чи постійний склад для бізнесу.

Оренда складських приміщень під інтернет-магазин

Купівля або оренда власного складу - це величезні витрати. Обслуговування та утримання таких приміщень породжує додаткові витрати. Не кожен підприємець може собі це дозволити. Ідеальним рішенням буде оренда складського приміщення під інтернет-магазин від TetrisBOX.

Таким чином ви отримуєте не тільки ідеально адаптований простір, але й доступ до кваліфікованого сервісу, системи та готових договорів з перевізниками. Ви можете подбати про всю логістику одним махом! При цьому не потрібно витрачати час або гроші, наприклад, на процес підбору персоналу. Використовуючи готове рішення, ви також можете уникнути помилок новачків або недоліків, які впливають на репутацію компанії.

Оренда складської площі для електронної комерції та її переваги:

1. Ідеально організований простір з досвідченими співробітниками та перевіреною системою логістики є великою підмогою. Обравши таку послугу, ви можете бути впевнені, що кожен проект буде виконано на високому професійному рівні.

2. Довіривши весь логістичний процес професіоналам, ви зможете зосередитися на інших аспектах діяльності компанії. Оскільки у вас вже є адекватна підтримка, варто вибрати кращу маркетингову кампанію та збільшити аудиторію.

Орендована складська площа для електронної комерції та її переваги однозначно сприяють інвестуванню в розвиток вашої компанії. Оренда складських приміщень під інтернет-магазин від TetrisBOX – надзвичайно сучасне та зручне рішення. Довірте весь процес логістики досвідченим фахівцям, і ви відразу відчуєте різницю.

Вартість послуг вираховується індивідуально та враховує аспекти діяльності кожного клієнта окремо. На остаточну суму буде впливати термін оренди та площа, яку він буде займати.