Яскравий лайтбокс або дахова установка, що світиться і кидається в очі миттєво на розважальному закладі або магазині, кафе або барі, стоматологічній клініці або нотаріальній конторі може воістину вважатися візитною карткою будь-якої державної, громадської або приватної установи. Компанія Mаgic зможе вам допомогти в створенні своєї індивідуальної і неповторної, стильної і яскравої «візитки». Mаgic не тільки виготовляє вивіски на магазин або крышные рекламные установки, а й виробляє будь-якої складності рекламну продукцію.

Компанія Mаgic зробить все, що пов'язано з: лайтбоксами або неоновими вивісками; адресними табличками або даховими установками; штендерами або стелами; рекламними пілонами або вивісками з композиту; брендуванням авто, офісними табличками або об'ємними літерами на http://magicgroup.com.ua/obemnyie-bukvyi/. Ну а тепер знову можна згадати про роль кольорової гами, яку при замовленні рекламних зовнішніх виробів рекомендується застосовувати. Життя і все, що стосується поновлення і природи, влади і грошей, навколишнього середовища, надії і молоді символізує зелений колір або його півтони. Зменшення болю, заспокоєння і примус людей відчути себе в безпечні - все це під силу зеленому кольору.

Дозволяючий сигнал - зелене світло семафора - дає дозвіл рухатися вперед. Одночасно - на рівні підсвідомості - він є уособленням привітності, тиші і спокою. Тому в рекламному бізнесі використання зеленого кольору або відтінків будь-яких послуг або продуктів забезпечує непогану фору. Однак з'єднання зеленого кольору з жовтим оптимальним варіантом не стане для рекламної продукції, розміщеної на продуктовому магазині, об'єкті громадського харчування або продовольчому супермаркеті, оскільки таке поєднання кольорів на апетит відвідувача буде діяти, немов заспокійливий засіб. Крім того на людину діють заспокійливо світло-зелені відтінки. Тому, з огляду на вищевикладене, саме цією фарбою пофарбовано більшість лікарняних, шкільних або громадських приміщень.