Вейпінг - своєрідне мистецтво паріння електронних сигарет. Процедура неможлива без використання заправок до пристрою. Справжні вейпери скуповують різноманітні жижі або самостійно їх виготовляють. Великий асортимент домашньої продукції інколи призводить до проблеми. У деяких речовин виходить срок придатності. Чи можна парити таку заправку? У статті намагатимемося розібратися з поширеною проблемою та знайти відповідь на питання.

Чи можна парити жижу з вичерпаним терміном придатності

При наявності різноманіття заправок вдома можна купить солевую жидкость і забути про неї. Потім знайти жижу з вичерпаним терміном придатності. Обслуговування електронних сигарет справа недешева, тому просто викинути заправку шкода. Виробники жижок попереджають на упаковках кожного товару, що після року використовувати їх не можна.

Вейпери говорять іншу версію. Якщо  заправка для вейпа 120 мл правильно зберігалася, можна її використовувати і не перейматися. Нижче наведені випадки, коли не повинно бути негативних наслідків від прийому заправки:

  • жижа солевая 50 мг зберігалася у прохолодному місці;
  • на речовину не попадали прямі сонячні промені;
  • на ній відсутні ознаки попрілості;
  • зовнішньо жижа не змінила колір та консистенцію;
  • речовина зберегла аромат.

У цих випадках більшість вейперів продовжують парити заправку для електронних сигарет.

Можливі наслідки від паріння жижі з вичерпаним терміном зберігання

Якщо ви не можете викинути заправку з вичерпаним терміном придатності і вирішили ризикнути, тоді будьте обізнані з можливими наслідками для організму:

1. Використання такої жижі грозить головним болем. Одразу після пари затяжок виникає неприємний симптом.

2. Посилення властивостей пропіленгліколя після одного року призводить до появи сильного кашлю, дертя у горлі, першінням та сухістю у роті.

3. Паріння електронних сигарет з простроченими заправками грозить появою нудоти та блювотних позивів.

4. У людей, схильних до алергії, з’являється алергічна висипка та подразнення на тілі. Також явище проявляється різким кашлем, закладенням носа або виділенням з носової порожнини прозорої рідини.

Враховуючи кількість можливих негативних наслідків від паріння речовини з вичерпаним терміном придатності, краще не ризикувати. Привабливий зовнішній вигляд заправка не означає її якість чи користь для організму. Щоб зберегти здоров’я та прекрасне самопочуття, краще відмовитися від таких експериментів.

Замовляйте речовини для паріння у перевірених магазинах. Читай тут про якісні товари.