Ми всі виховані казками і байками. Перегляд старих класичних творів, таких як Білосніжка та сім гномів, Правда і Кривда, Попелюшка і Спляча красуня. Читання Гензеля і Гретель, Румпельштильцхена чи Рапунцель.

Усі ці казки вчать нас цінним життєвим урокам і продовжують це робити в нашому дорослому житті. На кожному етапі свого життя ви можете отримати щось нове з цих історій.

Дитячий проект KazkaUA підготував кілька причин, чому нам потрібно читати більше казок у нашому житті.

1. Вони дають нам життєві уроки, загорнуті в історію

У фільмі «Принцеса і жаба» ми дізнаємося, що потрібно робити, щоб дати людям шанс (навіть якщо вони ще не схожі на людей). У «Алісі в Країні Чудес» людина стикається з тим фактом, що покинути зону комфорту та дозволити своїй цікавості вести вас, ви можете стати причиною чудових пригод. Вовк у «Червоній шапочці» вчить нас довіри та того, що зовнішність може бути оманливою. І, звичайно, в Піноккіо ми дізнаємося, що не можна говорити неправду.

Ці уроки та незліченна кількість інших навчають нас багатьох речей про життя, про дружбу, про те, як бути людиною, і найбільше про любов. Любов завжди функціонує як найсильніша магія в кожній історії.

2. Казки навчають ваших дітей урокам життя

Ми самі колись були дітьми, і одного дня у багатьох з нас народяться власні діти. Згадайте свої дні, коли переглядали «Короля Лева». Або коли ваша мама читала вам «Сплячу красуню».

У навчанні дітей допомагають уроки, приховані у казках. І чудово те, що вони загорнуті в історію, щось цікаве. Те, що їм подобається слухати, читати або дивитися. А не вчитися за підручниками.

Казки та небилиці вчать нас про суспільство, стосунки, емоції, цінності, пороки, а також про добро і зло.

3. Коли реальне життя просто відстій і тобі потрібен щасливий кінець

Особливо коли ти виростаєш, життя іноді може бути не таким, яким ми його уявляли. Ми зіткнемося з більшими викликами та перешкодами, коли станемо старшими. Це неминуча частина життя.

Коли ви застрягли на своїй роботі. Коли вас кинули. Коли ви втрачаєте багато грошей. Коли помирає хтось близький. Пом’якшити удар(и) може казка зі щасливим кінцем.

Коли ми бачимо, як люди стикаються з перешкодами, борються з труднощами та досягають успіху, ми відчуваємо піднесення. Це надихає нас на думку: «Якщо вони можуть це зробити, чому я не можу?». Навіть якщо він заснований на намальованому персонажі п’ятдесятих років.

Коли ми стаємо дорослими, у нас починає з’являтися більше обов’язків, ми «мусимо» подорослішати, а це означає, що такі історії, як Кіт у чоботях, призначені для дітей. Це просто неправда. Казки не тільки вічні, вони можуть бути як порадою, так і розвагою для кожного покоління.