Будь-який двигун внутрішнього згоряння потребує належного обслуговування, а ще – надійного захисту від передчасного зношування. А для цього варто купити моторне масло LIQUI MOLY. Даний бренд дуже відомий, його знає буквально кожен власник транспортного засобу. І не даремно, адже представлена торгова марка – це надійність, якість та безпечність. Звісно, якщо мова йде про оригінальне моторне масло.

моторне масло LIQUI MOLY.

Дана компанія-виробник працює по всьому світі, пропонуючи безліч рішень для будь-якої марки та моделі авто. Тому вибрати потрібний продукт доволі просто, головне – щоб продавцем був офіційний представник LIQUI MOLY. І, навпаки, краще уникати сумнівних реалізаторів, тим більше, якщо вони пропонують автотовари через соцмережі чи на ринку. В подібних місцях продажу ніхто не надає гарантії, а автомобіліст ризикує пошкодити двигун, заливши в нього оливу невідомого походження.

Трансмісійні оливи представленого бренду теж користуються великим попитом. Власники транспортних засобів відзначають, що коробка перемикання передач починає працювати набагато краще, до того ж, міняти мастило доводиться не так часто у порівнянні з використанням більш дешевих аналогів.

Де вигідно придбати мастила

Для купівлі такої продукції краще за все обирати довірений інтернет магазин LIQUI MOLY. Таким чином можна бути впевненим, що продукт є на 100% оригінальним, без жодної вірогідності підробки. Додатковою перевагою такого рішення є те, що продукція зберігається у відповідності до вимог, в сухому та прохолодному приміщенні, а не на відкритому сонці чи на вулиці. Якщо тримати певний час оливу в поганих умовах, то навіть оригінальний продукт зіпсується, незважаючи на терміни придатності.

Інтернет магазин автозапчастин ONAUTO пропонує широкий асортимент мастил на будь-яку марку та модель автівки. В онлайн каталозі представлені оливи:

  • Мінеральні;
  • Синтетичні;
  • Напівсинтетичні.

Щодо вибору відносно в’язкості, то треба звертати увагу на рекомендації автоконцерну. В паспорті до транспортного засобу чітко вказано, яка в’язкість та під які кліматичні умови експлуатації машини потрібна. Це не той випадок, коли можна експериментувати, ризикуючи двигуном або трансмісією. 

За допомогою фільтрів у каталозі, можна вибрати ті варіанти, які найкраще підходять автомобілісту. А якщо виникли питання, то на них відповість консультант через онлайн форму або по телефону.