Автомобілі корейського походження є дуже популярними в Україні. Передусім, через доступну вартість, економічність обслуговування та досить високий рівень комфорту для водія. Єдине, що потрібно враховувати – такі транспортні засоби потребують більш ретельного обслуговування та своєчасного ремонту, заміни зношених деталей. Тому для власників авто корейських концернів актуальним є питання про підбір запчастин для Hyundai та Kia.

На перший погляд може здатися, що зараз купити запчастини на Hyundai дуже легко. Але насправді, це залежить від того, де саме купувати автотовари. В соцмережах, наприклад, існує величезна кількість спільнот, де пропонуються дешеві деталі та аксесуари. Проте водії потім стикаються з тим, що встановлені запчастини зношуються раніше, ніж було заявлено виробником, а в деяких випадках взагалі спостерігається брак. А гарантія на товар відсутня.

Не менше проблем з авторинком, на якому, здавалося б, можна знайти все, що потрібно. Однак і тут немає впевненості в тому, що представлені товари дійсно виготовлені відомою торговою маркою.

Тому найкращий варіант – це звернення до ліцензованого інтернет-магазину. Саме в ньому можна купити оригінальні запчастини на Kia та інші корейські марки.

Як правильно вибрати

По-перше, потрібно відкрити онлайн каталог з підбору деталей для Hyundai або Kia. В ньому присутні наступні види запчастин:

·       Для кузовних робіт;

·       Для ходової частини та трансмісії;

·       Для двигуна;

·       Для гальмівної системи;

·       Для освітлення та електрики;

·       Для проходження ТО.

Каталог зручний та структурований, тому проблем з пошуком та вибором немає. Додатково є можливість придбати інструмент, завдяки якому можна встановити деталі чи аксесуари самостійно, не звертаючись до автомайстерні.

Для правильного вибору потрібних запчастин, необхідно враховувати:

·       Марку автомобілю;

·       Модель;

·       Потужність двигуна;

·       Рік випуску транспортного засобу;

·       Тип кузову;

·       Призначення деталі.

Варто пам’ятати, що певні деталі на різні марки машин є взаємозамінними, проте це стосується далеко не всіх запчастин. Тому краще не ризикувати та не купувати виріб, який може не підійти. Якщо щось не вдалось знайти, то слід звернутись до менеджеру і уточнити наявність потрібної запчастини. Автомагазин ONAUTO відомий своїм високим рівнем сервісу, тому консультант залюбки відповість на всі запитання, пов’язані з підбором деталей.