Ланцюги для сільгосптехніки — одна з найпопулярніших категорій каталогу компанії ТОВ «Сталь Цеп». Основними перевагами наших ланцюгів є міцність, зносостійкість, висока якість виготовлення продукції та лояльні ціни. Ми пропонуємо ланцюги для сільгосптехніки як вітчизняних, так і зарубіжних виробників, забезпечуючи кожного клієнта необхідною кількістю виробів. На складах компанії «Сталь Цеп» завжди є достатній запас продукції, асортимент – ланцюги для будь-яких видів сільгосптехніки: комбайнів, зернометателей, косарок, вантажних сільськогосподарських причепів та інших агрегатів, у приводах яких використовуються різні промислові ланцюги. Купити якісні ланцюги сільгосптехніки за вигідною ціною – в Україні ви можете зробити це у компанії ТОВ «Сталь Цеп».

Асортимент і призначення ланцюгів для сільгосптехніки

Головне призначення ланцюгів, що входять у конструкцію різної сільгосптехніки, — передача механічної енергії від одного валу до іншого. Такий вид передачі надзвичайно ефективний і має максимальний ККД, крім цього, тут зміщення одного валу щодо іншого практично не призводить до втрат енергії. З цих причин ланцюги широко використовуються в сільгосптехніці, експлуатація якої найчастіше відбувається у дуже складних умовах. У каталозі компанії «Сталь Цеп» є різні види втулкових та ланцюги привідні роликові роликових ланцюгів, вся представлена ​​продукція має ряд переваг: Стійкість до навантажень, температурних та механічних. Експлуатація сільгосптехніки проходить на тлі різноманітних та високих навантажень і тому кожен ланцюг повинен витримувати екстремальні умови без втрати міцності та довговічності; Антикорозійні властивості. Ретельний підбір сировини для виготовлення ланцюгів у комплексі з використанням спеціальних захисних покриттів дозволяє максимально відсунути момент появи іржі. Висока якість комплектуючих для сільгосптехніки – запорука ефективності виробництва, тому цей момент має ключове значення; Висока точність виробництва. Як уже сказано вище, якість ланцюгів надзвичайно важлива, і тому кожен екземпляр проходить суворий контроль при виробництві та перед надходженням у продаж.

Придбання ланцюгів у ТОВ «СТАЛЬ ЦЕП»

Щоб купити ланцюги для сільгосптехніки в Україні достатньо зайти в каталог компанії «Сталь Цеп» — там можна знайти різноманітні товари цієї категорії. На вашу заявку наші фахівці підберуть ланцюги з необхідними характеристиками, нададуть вигідні умови покупки, і все це в максимально стислі терміни. Один дзвінок – і всі необхідні товари будуть у вашому розпорядженні!