Незвичайні прикраси, виготовлені власноруч, зроблять Новий рік незабутнім. Їх створення - це цікавий процес, до якого можна залучити всю родину. Матеріали для виготовлення декору знайдуться у кожному домі. Деякі елементи потрібно придбати на новорічному розпродажі або в магазинах для творчості.
Матеріали для виготовлення прикрас
Папір - підійдуть білі або різнокольорові аркуші А4, кольоровий папір для школярів. З нього виготовляють традиційні ланцюжки, прості та великі об'ємні сніжинки, янголів, 3D кульки, модульні ялинки.
Картон - знадобляться набори кольорового (білого) картону, взуттєві або інші пакувальні коробки. З цього матеріалу можна зробити: об'ємні ялинкові іграшки за шаблонами, будиночки, підвіски-зірки, ялинки з підсвічуванням, ліхтарики, пласкі кульки.
Тканина - підійдуть клаптики та обрізки, які є вдома у кожної господині. Для прикрашання іграшок можна купити намистинки, блискітки, паєтки, гудзики, бубенці. З тканини шиють майже все: сніговиків, кульки, Санта Клаусів, ялинки, зірки, пряникових чоловічків, тварин, сніжинки. Тут потрібно трохи навичок та терпіння, і все вийде.
Дерево (фанера) - стане в нагоді матеріал будь-якої товщини і форма. Дерев'яні іграшки можна розфарбувати, обклеїти блискітками і камінцями, випалити на них візерунки. З фанери вирізають новорічні кульки, фігурки тварин та янголят, сніговиків, ялинки, серця. Можна їх не робити самому, а замовити сувеніри з логотипом в інтернет-магазині, щоб мати оригінальні прикраси.
Солоне тісто - для його виготовлення знадобиться борошно, вода та сіль. Виходить пластична маса, з якої виліплюють об'ємні та пласкі прикраси будь-якої форми. Їх розфарбовують вручну, або взагалі роблять тісто кольоровим.
Природні матеріали - це шишки, жолуді, палички, сухоцвіти, листя, мох, горіхи, ягоди, фрукти, насіння. З них виготовляють різдвяні вінки на двері, святкові композиції, гірлянди, топіарії. Шишки та горіхи розфарбовують, чіпляють на ялинку.
Використання в декорі
З підручних матеріалів виходять стильні дизайнерські прикраси. Подібні авторські вироби у магазині коштують недешево.
Покрокове виготовлення декору для стелі:
- Взяти широку гілку завдовжки 50-100 см. Бажано, щоб на ній було багато тонких гілочок.
- Приклеїти сухоцвіти бавовни (15-25 шт.).
- На джутових нитках різної довжини підвісити дерев'яні ялинкові іграшки та фото - кадри з улюблених різдвяних фільмів.
- Прикріпити елемент декору на стелю під люстрою або у центрі кімнати.
Покрокове виготовлення гірлянди:
- Взяти джутову нитку або намисто для ялинки (однотонне з дрібних кульок).
- Закріпити нитку у два ряди у вигляді каскаду на дверях чи вікні.
- Підвісити дерев'яні прикраси через кожні 20 см на мотузочках однакової довжини. При оформленні гірлянди для офісу можна замовити сувеніри с лого компанії.
- Над верхньою ниткою почепити led-гірлянду для підсвічування.