У кожного власника кампанії зазвичай є свій власний веб-сайт, однак розкручують його найчастіше платно, причому платять досить не маленькі гроші. Правда, є такі власники сайтів, які вміють їх розкрутити і на безкоштовній основі, так що вони стають популярними і відвідуваними. Звичайним користувачам здається, що тут є якісь особливі секрети просування сайту Львів, але насправді все виявляється набагато простіше.

У будь-якій справі, як відомо потрібно працьовитість і терпіння, також і тут, без цього у вас просто не вийде зробити дійсно хороший сайт, якщо ви не готові кожен день по кілька годин приділяти веб-сайту, то не варто й починати.

Як вже говорилося, у майстрів є свої секрети, і нам з вами вони здаються якимись нереальними і піднебесними. Але, прочитавши наступні пропозиції, ви зрозумієте, що все не так вже й складно.

Отже, є кілька способів просування сайтів. У їх число входить пости на соціальних мережах, розміщення мета-тегів на сторінці (ключових слів, за якими пошуковик знаходить ваш сайт) та інші. Треба сказати, що з усього перерахованого найскладніше буде підібрати ключові слова для сайту, тому що сторінки з популярним контентом мають малі шанси вийти на перші сторінки і тут треба діяти обережно підбираючи ключевики. Але це один з численних способів просування, який, якщо ви захочете, то освоїте і спробуєте.

Починайте з заповнення дійсно унікальним і цікавим контентом. Якою б тематики не був би ваш ресурс, на якому хостингу він не знаходився, головне в ньому все одно буде контент, адже саме за цим приходять користувачі. На перших парах краще написати декілька статей або ж попросити фахівців про це, щоб заманити перших користувачів, а там можна буде періодично знаходити і поповнювати ваш контент. І запам'ятайте, навіть простий рерайт зробить будь-яку іншу статтю унікальною.

Наступним кроком є активність в соціальних мережах, форумах та інших засобах віртуального спілкування. Наприклад, якщо ваш сайт на Joomla, досить просто активно спілкуватися в соціальних мережах, форумах та блогах. Правда, мінус цього в тому, що розкрутка таким способом досить довга і для цього вам доведеться 24 години на добу бути в мережі.

Яким би не був ваш контент, дизайн та інші речі, люди не будуть приходити, якщо ви не будете їх залучати. Якщо ваш ресурс з фотошопу – зробіть цікаві конкурси, книгу пропозицій для сайту, розсилку. Останнє, до речі, стало дуже популярним. Розсилка проводиться прямо на e-mail користувача, в ній можна висвітлювати останні новини, конкурси та багато іншого. Також варто зробити форум, де користувачі зможуть спілкуватися між собою і створювати свої теми.