Компанії, що працюють в окремих секторах на вітчизняного ринку, постійно наражаються на певні ризики, тісно пов'язані з відповідним регіоном, сектором або розміром конкретної компанії.

Тому їх діяльність на конкретному ринку, який визначається відповідними «гравцями», незалежно від ділової активності, не можна охарактеризувати як безризиковий бізнес. Навпаки, щодо поточних економічних даних можна констатувати, що ризикованість бізнесу зростає незалежно від сектора чи регіону.

Працюємо над розвитком бізнесу

У зв'язку з вищевикладеним зростають вимоги до ефективності управління кожним суб'єктом господарювання, які прагнуть не зменшити свою частку ринку, а збільшити її і зберегти в довгостроковій перспективі. Досвідчена аудиторська фірма «Київський аудитор» допоможуть вашому бізнесу лишатися на «плаву», та підвищувати свої прибутки.

Згідно з золотим правилом «хто не вимірює, той не керує» «альфою та омегою» успіху процесу придбання, збереження та в кінцевому підсумку збільшення позиції на відповідному ринку реалізується завдяки моніторингу:

1)     довгостроковий розвиток відповідного ринку в цілому, на якому працює компанія,

2)     довгостроковий розвиток становища компанії над ринком з погляду ключових параметрів управління (прибутковість, ліквідність, активність, показники позиковості),

3)     порівняння довгострокового розвитку параметрів управління компанії з її прямими конкурентами

З сьогоднішньої точки зору бажано провести порівняння із справді актуальним ринком, який зазвичай виходить за межі однієї держави чи сектору. Результатом є аналіз становища компанії серед повністю порівнянних конкурентів, практично ідентичних компанії з обороту, виду бізнесу, регіону діяльності, кількості співробітників, стадіям життєвого циклу тощо.

Знання довгострокового розвитку власної частки на відповідному ринку (що виявляється шляхом аналізу абсолютних показників, насамперед показників обороту), що є одним із ключових параметрів для оцінки власної конкурентоспроможності і, отже, також важливою інформацією для визначення оптимальної цінової політики.

Шляхом порівняння ефективності управління з прямою конкуренцією можна виявити потенційні резерви у власному управлінні та у подальшому зосередити увагу на їх усуненні.

Необхідно також мати на увазі, що в даний час отримання необхідної інформації для такого аналізу не є чимось нереальним.