Для українських споживачів замовлення доставки готової їжі стало звичним. А ось до покупок продуктів онлайн багато хто ставиться з побоюванням. Деякі аргументують це тим, що просто люблять вибирати все самостійно, інші бояться обману та інших неприємностей.
Ви навіть не уявляєте, скільки цінного часу забирає у вас продуктовий шопінг, особливо якщо проаналізувати ці втрати за тиждень, місяць та рік. Розгляньмо, чому споживачі найчастіше відмовляються від цієї зручної послуги.
Привезуть прострочений чи неякісний товар
Один із найпоширеніших міфів, що на доставку віддають лише несвіжі продукти. Якщо ви користуєтесь послугами відомої компанії або офіційною доставкою від мережі супермаркетів, то такого точно не станеться. Тут: https://hmarochos.kiev.ua/2022/07/27/povnyj-spysok-najkrashhyh-servisiv-dostavky-yizhi-ta-produktiv/ зібрані найкращі сервіси доставки їжі.
Продавати протерміновані продукти незаконно, тому ніхто так ризикувати не буде. Щодо неналежної якості, то це теж трапляється вкрай рідко, хіба що через неуважність збирача або необережність кур'єра під час транспортування. Але ви завжди маєте право відмовитися від замовлення або якихось його складових.
Не повернуть гроші
Якщо ви оплатили товар попередньо за допомогою інтернет-банкінгу, але змушені від нього відмовитися, то є два способи повернення.
Вам перерахують гроші на карту, з якої було здійснено операцію або на рахунок в обліковому записі програми чи сайту служби доставки. Гроші з облікового запису можна використовувати для оплати наступного замовлення або його частини.
Випадків неповернення не буває, оскільки це спричиняє серйозні наслідки, які жодній компанії не потрібні. До того ж, такі операції можуть відбуватись автоматично. Тобто, якщо ви скасували замовлення, система автоматично поверне вам гроші.
Висока вартість послуги
Доставка продуктів додому нічим не дорожча за покупку їх у звичайному супермаркеті, а ось навантажувати спину і руки важкими пакетами не доведеться. На доставку поширюються ті ж ціни, що й у магазині. Більше того, ви можете додатково заощадити на:
- акціях – відстежувати їх на сайті набагато зручніше, ніж у магазині (зазвичай у каталогах є спеціальний розділ з акційними продуктами);
- спеціальних знижках та кешбек – постійні покупці можуть скористатися різними програмами лояльності, індивідуальними пропозиціями;
- промокодах – не бійтеся реєструватися та залишати свою пошту, перед святами та для підвищення активності компанії розсилають промокоди з різними вигодами.
Щодо вартості самої доставки, то вона мало коли перевищує 60 гривень. А якщо ви придбаєте товарів на певну суму, то можете отримати послугу безплатно. Мінімальна сума становить 300–1000 гривень, в залежності від магазину.
Обмежений вибір
Тут частка істини є, на доставку пропонується трохи менше товарів, ніж у супермаркеті. Просто в каталог вносяться позиції, які, njxyj, будуть в наявності. Але, як правило, там є всі продукти для повсякденного меню, включаючи хлібобулочні вироби, бакалію, м'ясо, рибу, морепродукти, яйця, фрукти, овочі, зелень, консерви, алкоголь, молочні продукти та інше.
Також радимо ознайомитися з асортиментом найближчого даркстору. Це склад, який працює виключно на доставку та має розширений асортимент товарів. Крім продуктів там можна придбати різні товари для дому, догляд та багато іншого. До того ж привозять все протягом 15-20 хвилин.
Що робити, якщо ви боїтеся обману?
Нехай ваші побоювання не стануть на заваді використання цього комфортного сервісу. Якщо ви боїтеся каверзи, то оформлюйте замовлення з оплатою готівкою кур'єру. Після доставки продуктів зможете ретельно оглянути кожен і сплатити лише те, що вас влаштує.