Щоб зрозуміти, який покрівельний матеріал краще підходить для вашого даху, потрібно провести аналіз властивостей і характеристик потенційних кандидатів на покриття даху. Головним чином, ми розберемо всі переваги і недоліки популярних і не дуже покрівельних матеріалів.

Якісна натуральна черепиця брасс продається в нашому інтернет-магазині.

За якими параметрами вибирати покрівельний матеріал?

В першу чергу, це навантаження на покрівлю. Крім нормативів опадів, потрібно враховувати власний вага покрівлі та даху (зі всієї кроквяної системою), а також вітрові навантаження. Тому потрібно дізнатися максимальні показники нормативів і вага всього даху, щоб почати вибирати покрівельний матеріал.

Якщо вас цікавить цементно піщана черепиця, то придбати її можна у нас.

Друге – це довговічність майбутньої покрівлі. Сюди ж входить вогнестійкість. Тут головне – не витратитися на занадто крутий матеріал для не надто крутого будови (наприклад, сарай або технічне приміщення). А для дому, звичайно ж, скупитися на покриття не варто. Інакше скупий заплатить другий раз за ремонт.

Третій параметр при виборі покрівлі передбачає архітектурне рішення на свій смак. Але воно залежить від самого матеріалу (форма, текстура, колір). Але не всяка покрівля легко ляже на вашу дах. Для деяких видів покрівельних матеріалів є свої норми (наприклад, відсоток ухилу), за якими допустимо або неприпустимо застосування матеріалу при покритті даху.

Черепиця (керамічна, цементно-піщана, бітумна)

Керамічна черепиця

Керамічна черепиця являє собою відформовані глиняну масу після випалу. У результаті колір черепиці червоно-коричневий. Розмір таких плит невеликої (30×30 см), а вага кожної близько 2 кілограм. Керамічна черепиця буває: рядова, плоска стрічкова, пазова стрічкова, пазова штампована, однохвильова і двохвилева.

В нашому магазині продається краща керамічна черепиця у м. Львів.

Стандартне кріплення такої черепиці застосовується в рамках ухилу від 22 до 60 градусів. Якщо вище – потрібні додаткові кріплення, якщо нижче – поліпшення вентиляції і гідроізоляції.

Плюси керамічної черепиці:

Мінімальний обсяг очищення (жолоби, ендови) при експлуатації;

Звукоізоляція;

Не схильна до горіння, корозії, відмінна морозостійкість (1000 і більше циклів);

Різноманітність декору (форми, кольору);

Завдяки пористості матеріалу волога під дахом добре випаровується.