Однією з головних переваг кросівок і кедів від Лакоста можна назвати водонепроникність. Сніговим зимовим часом і мокрою дощовою погодою все моделі цього бренду не злякати. Різні види вовни також зайняли свою нішу серед матеріалів, з яких виконані кеди. Кросівки і кеды lacoste виділялися завжди відмінною якістю, доступними цінами і тривалим носінням. Оригінальні кеди Lacoste - це уособлення елітарності і символ неповторності стилю. Але часто відбувається так, на жаль, що взуття якраз відомих брендів піратським способом намагаються підробити, і кеди Лакоста не є винятком.

Часом, оригінальність брендових товарів буває важко встановити попри велику кількість фейкових моделей. Ще один факт ускладнює процес ідентифікації справжнього брендового взуття - навіть на оригінальних кедах зображений фірмовий логотип у вигляді «алігатора» може перебувати в різних місцях і різнитися за кольором. Проте, підробка запросто розпізнається навіть неспеціалістами. Кілька ознак може говорити, що взуття підроблене. Ціна товару може розглядатися в якості чудового індикатора фейкової продукції. У магазинах, які торгують «піратською» продукцією, ціни на підроблені кеди будуть явно занижені, ніж в інших «правильних» магазинах, таких як https://beshop.com.ua/catalog/krossovki/brand-is-lacoste/ на аналогічний товар.

У таких магазинах / сайтах фотографії кед або кросівок можуть виявитися запозиченими з офіційних інтернет ресурсів компаній виробників або просто бути поганої якості. Чіткий перелік основних характеристик і інформація про компанію-виробника даної конкретної моделі також може бути відсутнім на етикетці. У назвах брендів також можуть бути присутніми незначні спотворення. Наприклад, правильне найменування бренду «Lacostе» може виявитися трохи трансформованим: «Lacost», «Lacostа», «Lokostе» і т.п. Відрізнити підроблене взуття від оригінальних кед або кросівок Lacostе також можна по неакуратно зрізаним ниткам, твердої тканини або нерівним рядкам.