Все більшої популярності в Україні набирає такий вид послуг, як детектор брехні в Чернівцях, Київ, Тернопіль, Івано-Франківськ та інших великих містах країни. Секрет популярності подібного виду послуг пояснюється універсальністю використання, а також великою ефективністю. Кожен підприємець або керівник великої компанії мріє про стабільний та стрімкий розвиток свого бізнесу, а також про наявність надійних та відповідальних людей поряд с собою, які могли б надати свою допомогу у будь-якій ситуації.

Але, як це найчастіше буває, таких людей майже не існує, або ж іх дуже важко знайти. Якщо ви не хочете ризикувати своїм бізнесом, репутацією та добробутом, то найкращим способом захистити себе і свою компанію від дій конкурентів та непередбачених зрад, буде своєчасно звернутися по професійну допомогу до нашої компанії «PolyTest». Ми працюємо у цій сфері вже не один рік, маємо тісний зв'язок з відомою іноземною організацією Global National Network – є її офіційним представником в Україні, та готові запропонувати вам найкращі умови для співробітництва.

Наша компанія рада запропонувати вам свої послуги, а саме – перевірку потенціальних кандидатів на посаду, вже існуючого персоналу та керівництва на чесність та відповідність умовам, які необхідні для продуктивної роботи вашої компанії. Задля цих цілей ми використовуємо найбільш сучасне обладнання, а саме – поліграф, який є багатофункціональним апаратом, оснащеним різноманітними корисними приладами. Ці прилади використовуються для визначення певних реакцій організму опитуваної людини, а також задля діагностування роботи парасимпатичної та симпатичної нервової системи. Усі фізичні показники, такі як артеріальний тиск, пульс, температура та їх змінення відображаються на спеціальних графіках, які потім аналізує наш спеціаліст. Процес перевірки займає від декількох годин до одного дня. В ході проведення тестування, учасникам задають декілька спеціально підготованих питань, реакція на які допоможе виявити правдивість фактів щодо кожного з них. Точність результатів перевірки складає 87-95 %. Ознайомитися з усіма матеріалами, а також результатами тестування, ви зможете протягом 24 годин після його закінчення. Слід зазначити, що ми працюємо цілодобово 7 днів на тиждень, але не беремося за виконання замовлення у той самий день, коли була подана ваша заявка. Для якісної професійної перевірки завжди потрібна гарна підготовка.

Бажаєте дізнатися більше про наші послуги? Тоді ми чекаємо вас на нашому сайті «polytest.com.ua».