Наразі ринок інструменту та обладнання для індустрії краси дуже різноманітний і все частіше звичайний покупець відчуває складність при виборі того, чи іншого виробника для своєї покупки. Відомі виробники побутової техніки вчепились у ринок з усіх сил, намагаючись залишити хоч якусь частку ринку. Але тенденція складається така, що наші жінки стали приділяти свою увагу и свій вибір професійним інструментам і це не дивно, оскільки українські жінки найкрасивіші у всьому світі, а тому і засоби для цієї краси повинні бути найкращі. Кожен виробник може сказати, що його модель має професійний напрямок, але це не означає, що вона підійде для професійних робіт. Слід не забувати, що професійний інструмент перед усім використовується у перукарнях та салонах краси професійними стилістами та перукарями. Ці люди ніколи не будуть працювати з інструментом звичайного побутового виробника, оскільки він не відповідає деяким критеріям, серед яких можливість роботи цілий день щодня, якість комплектуючих, довговічність та добра ергономіка.

Серед відомих сучасних виробників професійних інструментів для волосся можна виділити найбільш популярних, серед яких Parlux (виготовляє лише фени для волосся), BaByliss PRO (виробляє майже усі види приладів для волосся), GAMA (найбільш популярний серед прихильників вирівнювачів волосся), виробник Wahl, до якого відносяться торгові марки Ermila та Moser, а також виробник усіх професійних приладів – TICO Professional. Серед цих виробників можна виділити професійні фени для волосся TICO, які дуже виділяються своєю якістю і особливо ціною, яка майже на рівні побутових моделей. Придбати моделі фенів ТІКО Ви можете у спеціалізованому магазині за прямим посиланням до каталогу http://vicshop.com.ua/parikmaherskie-instrumenty/professionalnye-feny-dlya-volos/feny-tico/. Сьогодні продукція цього виробника яскраво виділяється з усіх виробників і зараз ми зрозуміємо чому. Продукція бренду покриває як професійний ринок, так і потреби звичайних побутових покупців. Моделі цілком відповідають потребам будь-якого користувача, які б не були його запити. Головною перевагою бренду є його сучасний підхід до виробництва, який пропонує придбати професійні прилади за ціною побутових.

Сучасні технології постійно йдуть уперед і кожного року у продажі з’являються нові моделі, які мають вдосконалені функції та більші можливості, головною серед яких є можливість збереження здоров’я Вашого волосся. Усім відомий шкідливий вплив сушіння волосся феном, та можливість травмувати його гарячим повітрям. Тому сучасні виробники взяли курс на створення таких моделей і технологій, які б допомагали зберегти здоров’я волосся, а також поліпшувати його. До таких виробників відноситься й TICO Professional. Серед модельного ряду можна відзначити такі моделі професійних фенів, як Turbo 3400 XP ION, яка має дивовижну систему іонізації, яка допомагає у процесі сушіння волосся закрити волосяні лусочки і вберегти волосся від втрати природньої вологи. Модель має потужність 2000W і повітряний потік у 80 куб.м. на годину. З такою потужністю можливі будь-які вкладання волосся.

Серед нових моделей професійних фенів, які спрямовані на полегшення роботи з феном, можна відзначити модель Micro Stratos, яка виготовлена у компактному корпусі. При малій вазі усього 480 грамів ця крихітка має потужність 2200W і повітряний потік у 96 куб. м. на годину. Таку потужність мають лише одиниці моделей від різних виробників. Але родзинка у тому, що модель у компактному корпусі, а це означає, що сушити волосся та робити вкладку самостійно стало ще комфортніше, оскільки при самостійній роботі с приладом не треба далеко відводити руку з феном і як наслідок – невтомні руки. Серед асортименту є багато інтересних і функціональних моделей, які Вам слід побачити і спробувати. Якщо Ви шукаєте якісний професійний фен за доступною ціною – це фени ТІКО.