Щоб встановити гранітні пам'ятники на місці поховання рідної, близької, коханої і дорогої людини, - краще скористатися послугами спеціалізованих майстерень. Це складний, важливий і відповідальний процес, який потрібно подолати. З фахівцями ви пройдете цей шлях набагато швидше, без особливих зусиль і додаткових турбот. В кінцевому підсумку отримаєте неперевершений очікуваний результат. Все тому, що більшість майстерень надають повний спектр послуг. У вас є багато можливостей для реалізації бажаного.

Спектр послуг:

  • Моделювання.

У вас є можливість вибрати потрібний варіант з готових виробів. Але є і можливість замовити унікальний проект, із застосуванням 3Д моделювання, для отримання повної картинки готового виробу. Можна замовити будь-який дизайн, унікальні дизайнерські рішення, декоративні елементи. На цьому етапі потрібно вибрати не тільки стиль і декор пам'ятника, а й матеріал для його виготовлення. Професіонали зможуть втілити в реальність всі ваші побажання.

  • Художні роботи.

Після затвердження проекту слідує творчий процес - художні роботи. Залежно від матеріалу, ваших побажань і стилю можуть бути використані різні методи, засоби і технології. Це і різьблення, гравіювання, тиснення, лиття. На пам'ятнику можуть бути будь-які зображення і текст. Це допоможе зробити кожен надгробок особливим і прекрасним.

  • Виготовлення аксесуарів.

Крім самого пам'ятника, є потреба встановити і додаткові вироби. Це можуть бути вази, огорожі, лавки, бордюри. Спеціалізовані майстерні пропонують комплексні рішення, де в комплекті є все необхідне для того, щоб зробити місце спочинку людину красивим. Сюди ви будете приходити і згадувати приємні спільні моменти. Тому вам тут має бути спокійно і затишно. Потрібно зробити це місце максимально, на скільки це може бути можливо, комфортним.

  • Транспортування.

Установка пам'ятників - це складний процес в емоційному плані. Нехай же він буде легким в фізичному плані. Довірте доставку надгробки спеціалізованої компанії. Так ви позбавитеся від зайвих турбот і проблем, і заощадите час, кошти і зусилля.

  • Монтажні роботи.

Пам'ятник потрібно ще і встановити. Майстри допоможуть і в цьому. Вони зможуть виконати весь спектр монтажних робіт: бетонування, облицювання, установку. Так ви отримаєте саме те, що очікували, на високому рівні. І будете впевнені не тільки в якості пам'ятника, а й в надійності його установки.

Майстерні пропонують не тільки широкий перелік послуг, але і великий асортимент товарів - http://diabaz.com.ua/products.