Більшість батьків вимагають від дітей, щоб вони гарно вчились в школі. При чому часто вони дивляться лише на оцінки, а не на знання дитини. Але психологи запевняють, що це не правильно. Як же потрібно робити, розказав український психолог та ведучий психологічних програм Дмитро Карпачова в Instagram.

"Змиріться та перегляньте свої погляди на успішність", - каже Карпачов.

Це означає, що батькам не потрібно так перейматись успішністю в школі. Часто високі оцінки вимагають батьки, які самі були відмінниками в школі. Але варто погодитись, що ви не знали всі предмети ідеально.

Високі оцінки - ще не означає успішне майбутнє

Важливо пам'ятати, що для того, щоб побудували гарну карʼєру, має бути високий емоційний та соціальний інтелект. Як вважаєте, в школі це оцінюється? Зовсім ні.

Він оцінок зовсім не залежить майбутня кар’єра дитини, вважає Карпачов.

Нагадаємо, що Дмитро Карпачов являється практикуючим психологом і є ведучим популярних психологічних програм, за інформацією на Вікіпедії. Також він виховує 14-річного сина, пише InfoRoom. І від свого сина він не вимагає високих оцінок.

Дмитро Карпачов з сином, фото: InfoRoom

“Дитина росте безвідповідальною, якщо не досягає успіхів в школі” - часто кажуть батьки. Але це також міф, зазначає Карпачов. Оцінки лише свідчать про те, що в даному предметі або в навчанні дитина не зацікавлена. Але в той же час дитина може бути дуже відповідальною у тій сфері, яка їй цікава. Тому варто орієнтуватись не на оцінки в школі, а на індивідуальні інтереси дитини.