Оформити прописку не так вже просто, як здається на перший погляд. Процес цей досить складний і забирає багато часу, тому логічніше всього довірити вирішення цієї проблеми професіоналам. Дізнайтеся більше про це на http://propuska.com.ua/ua/

Прописка у Львові, її придбання і рішення супутніх питань – саме в цьому ми і допомагаємо клієнтам найчастіше. Вам цікаво, як оформляється постійна або тимчасова прописка Львів? Саме про це ми і пропонуємо поговорити.

Як прописатися у Львові, витративши на це мінімум часу? Відповідь: купити офіційну прописку з нашою допомогою. Ми надаємо Вам унікальну можливість обзавестися пропискою за рекордно малий термін.

Ви звертаєтеся до нас, і вже через 1-2 дні у Вашому паспорті буде вказана львівська прописка. Ми допомагаємо Вам скласти орендний договір з орендодавцем, комплектуємо для Вас повний пакет документів і виконуємо посередницьку функцію між Вами і працівниками паспортного столу, щоб налагодити максимально ефективне співробітництво.

Таким чином, вирішивши всі питання за пару днів, Ви отримуєте доступ до всіх прав офіційного жителя – обслуговування в лікарнях, кредитування в банках і можливість реєструвати бізнес. Всі ці можливості дає Вам прописка у Львові, купити яку в нашій компанії гранично просто. Специфіка нашого законодавства полягає в наступному: воно досить тісно прив'язує людину до місця його реєстрації. Прописка в Україні відкриває Вам доступ до ряду цивільних прав, якими Ви можете скористатися лише за тією адресою, яка вказана у Вашому паспорті. В якості прикладу наведемо список привілеїв, якими Вас наділить прописка у Львові або Львівській області:

 - у Вас не будуть виникати проблеми при взятті кредитних коштів або відкритті рахунків в банках Львова;

 - у Вас з'явиться можливість без проблем зареєструвати в столиці власне підприємство;

 - Вам буде досить просто оформити своїх дітей на навчання в найближчу школу.