Ментальна арифметика — це нове слово в навчанні, адже за допомогою цікавих завдань юні математики не лише опановують лічбу, а й розвивають мислення, пам'ять, інтелектуальні здібності. Детальніше про навчання ментальної арифметики розповідаємо у матеріалі нижче.

Що таке ментальна арифметика?

Тілу потрібні регулярні спортивні навантаження — це допоможе зберегти здоров'я та тримати себе у відмінній фізичній формі. З мозком теж саме — він має працювати, адже розвиток можливий виключно через подолання труднощів.

Ментальна лічба — особлива програма, розроблена в Японії та визнана організацією ЮНЕСКО. Вона дозволяє швидко навчити дітей лічби в умі, а також концентрації, легкому розумінню, аналізу та засвоєнню інформації під час навчання загалом.

Методика універсальна — вона підходить як для тих, хто зазнає складнощів із виконанням арифметичних дій, так і для учнів, що демонструють неабиякі математичні здібності. Ідеальним періодом для початку навчання є вік від 5 до 11 років, хоча займатися за програмою можна в будь-якому віці.

Що ще розвивається в дитини з початком занять?

  • Розуміння, що щоденні ментальні навантаження — це норма;
  • Дисциплінованість: школяр сідає за уроки вчасно та звикає працювати над завданнями самостійно;
  • Відповідальність: дитина розуміє, що займається не заради похвали чи винагороди, а заради результату;
  • Розвиваються здібності до творчості — дитина із задоволенням займатиметься музикою, малюванням або іншим мистецтвом.

Й, найголовніше, навчившись логічно мислити та відокремлювати зерно істини від іншого інформаційного сміття, будь-яка людина зможе розробити грамотну стратегію дій у будь-якій ситуації. Тому краще почати займатися питанням розвитку логіки та мислення у дошкільному віці, коли мозок легко засвоює інформацію, що викладається вчителями та батьками.