Натяжні стелі стають все більше популярними завдяки своїй багатофункціональності та простоті встановлення. Сучасна натяжна стеля – це про високу якість, швидке встановлення та довговічність за умовою правильного догляду. В залежності від обраного покриття: матового, глянцевого або сатинового, змінюються умови догляду. Все ж таки як правильно мити натяжні стелі, щоб вони прослужили якомога довше?

Догляд за глянцевими стелями

Натяжні стелі стають все популярнішими завдяки їх естетичності та практичності, але правильний догляд залежить від типу покриття. Як правильно мити натяжну стелю, якщо її покриття – глянцеве? Такі стелі мають дзеркальну поверхню, яка додає простору блиску та візуально його розширює. Однак через це глянець більше схильний до забруднення та появи розводів. Тому за ним треба доглядати наступним чином:

  • Перед початком миття прибирається пил за допомогою сухої м’якої тканини або антистатичної серветки. Це допоможе уникнути подряпин під час миття.
  • Для миття використовується спеціальний засіб для глянцевих поверхонь або розчин води зі спиртом. Наприклад, можна взяти легкий розчин, в якому 10% спирту. Він допоможе ефективно видаляти жирні плями та запобігати появі розводів.
  • Для глянцевої поверхні важливо використовувати м’яку губку або тканину з мікрофібри. Рухайтеся плавними круговими рухами, щоб уникнути розводів.
  • Після миття рекомендується додатково протерти стелю сухою тканиною, щоб видалити залишки вологи та надати поверхні блиск.

Глянцеві стелі можуть візуально збільшити простір, тому ідеально підходять для оселі з невеликою кількістю квадратних метрів.

Догляд за матовими стелями

Матова поверхня у порівнянні не має блиску, завдяки чому менше видно забруднення та відбитки пальців. Вона створює спокійний та стриманий інтер’єр. Як правильно мити таку стелю?

  • Як у випадку з глянцевою стелею, починати варто з видалення пилу сухою тканиною або мітелкою.
  • Для миття матових стель підходять нейтральні миючі засоби, розчинені у теплій воді. Рекомендується уникати використання засобів, що містять абразивні частинки або агресивні хімікати.
  • Використовуйте м’яку губку або ганчірку. Рухи повинні бути легкими та плавними, щоб не пошкодити текстуру покриття.

Не обов’язково витирати матову поверхню насухо, але для ідеального результату можна пройтися в завершення сухою ганчіркою, щоб видалити залишки води. Загалом, догляд за будь-яким видом натяжної стелі – це завжди про делікатність та відсутність агресивних або абразивних частинок у складі миючого засобу або самій ганчірці. Жорсткі щітки можуть подряпати або пошкодити полотно. Використовуйте для миття теплу воду, а саме до 40 градусів, але не гарячу, щоб уникати деформації стелі. Мийте стелі лише за необхідністю, не занадто часто, щоб не зношувати поверхню.

Переваги натяжної стелі

Компанія Veerline на ринку з 2009 року та має величезний досвід у встановленні натяжних стель. Їх головна перевага в тому, що можливо створити будь-яку форму стелі та її покриття, що відкриває безліч можливостей для реалізації дизайнів. Найпопулярніші стелі – це глянцеві та матові. Вони мають свої унікальні переваги:

  • Глянцеві стелі відрізняються яскравим блиском та дзеркальним ефектом. Приміщення завдяки цьому стає візуально вищим та просторішим, що особливо актуально для невеликих кімнат. Вони доступні у виборі великого різноманіття кольорів, що дозволяє обрати оптимальний варіант під будь-який інтер’єр. Поверхня легко очищується від пилу.
  • Матові натяжні стелі нагадує традиційно пофарбовану стелю, що робить її універсальним рішенням для будь-якого інтер’єру. Вони менш помітно відображають дефекти або забруднення, що полегшує догляд.