На сьогоднішній день нерухомість користується величезним попитом, а особливо в місті, яке дуже часто називають маленьким Парижем. Так, саме Чернівці з кожним роком залучають все більше і більше туристів, і більшість з них хочуть залишитися тут назавжди. Залишаються тут  і колишні студенти, які недавно закінчили навчання. Мало того, і корінні жителі частіше обзаводяться власними квартирами, які знаходяться в хороших районах, адже більшість потенційних покупців претендують на житло, що знаходиться в центрі міста. Саме тому купити нерухомість в місті Чернівці не так вже й легко, а особливо у прямого продавця. Такими справами, тобто продажею квартир, останнім часом все частіше займаються саме посередники, які беруть за свої послуги велику ціну, тому робити покупку через них не завжди вигідно.

Отже, що ж собою насправді являє комфортне, затишне і гарне житло? В першу чергу, як вже говорилося, одну з головних ролей грає його місце розташування. Природно, якщо квартира розташовується в тому місці, де добре розвинена інфраструктура - вона стає вже більш привабливою для бажаючих купити нерухомість. Багато знаючи, що нові будинки вже більш практичні, з новітніми комунікаціями, віддають перевагу квартирам, які знаходяться в новобудові. Це ще й можливість придбати нерухомість в Чернівцях без посередників.

Так, сьогодні Чернівці є досить розвиненим містом, і якщо говорити про те, де все таки краще купувати житло, то безумовно, як уже говорилося, ближче до центру міста. Без усяких сумнівів, найбільш вигідним є рішення брати квартиру у забудовника, так як не доведеться переплачувати зайві гроші за послуги тих, хто займається пошуком нерухомості. Саме забудовник - це той, кому на сьогоднішній день можна довіряти більше, ніж комусь іншому, адже він вже не один рік доводить, що на нього можна покластися. Крім цього, він, як і посередник, може запропонувати кілька варіантів, але тільки ніяких грошових винагород за це брати не буде. До слова, вибір у кожного є, але головне - це не помилитися, адже квартира - це те, що зазвичай купується не часто, а до деяких і зовсім є довгоочікуваним придбанням усього життя. Особливо, якщо це немаленьке житло, а величезні, гарні апартаменти. Втім, від цього забудовника навіть однокімнатні квартири цілком просторі. Тому дане придбання не варто залишати на потім, адже ціни на нерухомість постійно зростають.