З приходом найкрасивішої і живописної пори року - осені, настає і пора найчарівніших весіль. Адже сама природа прикрашає все навколо різними фарбами. На березах замість листочків висять жовті монетки, золотом обсипані всі парки, тому організаторам залишається лише підкреслити настрій свята за допомогою відповідного декору залу. А наречена, в свою чергу, може також підтримати атмосферу цього чарівного свята за допомогою свого наряду.

Образ нареченої для осіннього весілля

Для весілля в осінньому стилі наречена може звернути увагу на брендові весільні сукні приглушених відтінків в поєднанні з теплою шаллю або оригінальної накидкою. Для такої події краще відмовитися від пишних нарядів, тому що більш актуально будуть виглядати струмливі або прямі сукні золотистого або кремового кольору. Крім шалі, не зайвими будуть і рукавички, і оригінальна прикраса для волосся. Це може бути, як фата, так і діадема або віночок в осінньому стилі в тон весільного букету. А він може бути виконаний не традиційно з квітів, а з осіннього листя або фруктів. Даний стиль весілля дозволяє таку вільність.

Що стосується того, де купити осіннє плаття, то це не проблема, тому що весільні сукні дрібним оптом для салонів можна купити в інтернет-магазині, тому власники можуть замовляти по кілька моделей періодично, а не відразу велику партію. Це знижує до мінімуму ризик того, що стилістичний весільний наряд не зможуть продати за сезон.

Організація свята в осінньому стилі

Коли образ нареченої завершено, то можна приступати і до організації самого свята. Починати потрібно з запрошень, щоб гості вже мали уявлення про те, що їх чекає. Запрошення можуть бути з малюнками овочів і фруктів, осіннього листя. Тематику листя і фруктів можна продовжити і при виготовленні карток розсадження, і декору залу. Сезонні фрукти - ідеальна прикраса центральної композиції, фотозони. Кошики з яблуками, грушами, вази з ожиною та інжиром допоможуть створити відповідну атмосферу.

Що стосується частувань, то осінні дари - це найбільш прийнятний варіант. І не потрібно нічого вигадувати. Те ж стосується і Кенді-бару, в якому гостей слід пригощати виноградом, ягодами, фруктами, медом і горіхами. В якості напоїв ідеально підійдуть узвари та компоти, які і смачні, і корисні.

Як бачимо, сама осінь допомагає організувати гарне і смачне свято, пропонуючи свої дари в якості прикрас і частувань.